zbigniew-stonoga-rozmowa-z-lekarzem-warszawa

Szokująca rozmowa z Dr Falkowskim

Rozmowa z lekarzem została opublikowana za wiedzą i zgodą Kamila i Jego Rodziców

Gdy ratowałem Kamila natrafiłem na warszawskiego onkologa, który powiedział mi,że chorych na czerniaka można zamykać żywcem w trumnach. Dodał, że moja pomoc polega na tym, że zamiast rodzina ma ciało odebrać na miejscu w Nysie to będzie musiała po nie przyjechać do Warszawy- taki mamy obraz kultury, etyki i człowieka w polskiej służbie zdrowia!!!

To jest sprawa na prokuratorskie zarzuty i postępowanie przed rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej począwszy od tego buraka Krajczego poprzez opolski zoz,a skończywszy na warszawskim onkologu.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Pytałam już raz ale nie nie dostałam odpowiedzi.Kamil miał jechać na leczenie do Kanady,co z tym? Nie ma żadnych nowych informacji na jego temat.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy