Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka. Skandal w Kościele Katolickim

Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka. Skandal w Kościele Katolickim

Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka

Wśród tych Księży jest ofiara działań pewnego lobby, które wyniszcza polski Kościół Katolicki. Pośród tych oficerów Wojska Polskiego jest świadek bezprecedensowego skandalu w Kościele Katolickim i Wojsku Polskim.

Zgłosił się do mnie Oficer Wojska Polskiego, czynny Ksiądz, wielokrotnie uhonorowany przez władze państwowe.
Opowiedział mi o swoim dramacie zafundowanym przez najważniejszych księży oficerów w Polsce. Sprawa dotyka polityki, kościoła, policji i wojska.

Mój poseł spotkał się dziś z kanclerzem około godz 12.30. Obecnie czekam na stanowisko arcybiskupa i kancelarii prezydenta Dudy.
Tegoroczna środa popielcowa będzie wybitnym przykładem posypania popiołem głów polskiego kościoła, który wspomaga walkę z Polakami, wspomaga wyniszczanie Człowieka, dzielenie nas na lepszy i gorszy sort jednym słowem wspomaga antypolaków z PiS-u.

Ks. mgr lic. porucznik Adrian Kosendiak opowiedział mi swoją straszną historię.

Ta sprawa jest w mojej ocenie największym skandalem kościelnym ujawnionym przez czynnego księdza, a do tego Oficera Wojska Polskiego wobec którego nie toczy się postępowanie kanoniczne.

Ks. mgr lic. porucznik Adrian KOSENDIAK

"Zgwałcił mnie kapelan Wojska Polskiego"Ks. mgr lic. porucznik Adrian KOSENDIAK opowiedział mi swoją straszną historię.Ta sprawa jest w mojej ocenie największym skandalem kościelnym ujawnionym przez czynnego księdza, a do tego Oficera Wojska Polskiego wobec którego nie toczy się postępowanie kanoniczne.Ks. Adrian przeżył piekło-ale oceńcie to Państwo sami.

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 2 marzec 2017

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy