ministerstwo-finansow

Stonoga trolluje Ministerstwo Finansów

Stonoga trolluje Ministerstwo Finansów nawraca swoich pracowników!

Kochani Bracia Przedsiębiorcy. Oto mam dla Was wesołą nowinę.
Już nigdy fiskus nie zrujnuje Waszego życia albowiem naczelny wódz nakazał wszystkim pracownikom Ministerstwa Finansów wzięcie udziału w rekolekcjach.
Tak oto na naszych oczach odradzają się zatracjusze i nigdy już nie będą krzywdzili naszych rodzin, nas samych i naszej ciężkiej pracy.

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. AntyKalkstein |

    Zbyszek nagłośnij sprawę uboju rytualnego! Pomagasz słabszym chociaż raz pomóż zwierzętom również. PiS niby wcześniej przeciwy wchodzi w d… ŻYDOM to jest najbardziej żydowska partia jaka tylko może być No i się wszystko wydało. Niby nie istotna informacja, która mogła by tylko zainteresować zwolenników ochrony zwierząt. Nasz kraj jest szykowany pod zasiedlenie muzułmanami i żydami. Te obce nam nacje nie jadają mięsa zwierząt zabitych w sposób jaki od pokoleń u nas jest stosowany. Oni zabijają zwierzęta tak by się wykrwawiły przy pełnej świadomości. Teraz nasze władze chcą w pełni zalegalizować ten barbarzyński sposób zabijania istot żywych. Moim zdaniem cofamy się do średniowiecza zrównując się z dzikimi muzułmanami. Nie możemy na to pozwolić by zniżyć się do ich poziomu.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

stonoga

Zeznanie Marka Falenty

Napisał - 17 czerwca 2015 0
Zbigniew Stonoga opublikował kolejne tomy akt śledztwa ws. afery podsłuchowej. Mimo, że wcześniej dostał zakaz ich publikacji. „Działając w imieniu…