zbigniew-stonoga-czat-na-zywo-nowy-profil-hejterzy

Stonoga powstanie z martwych, muszę mieć tylko trochę czasu

Stonoga powstanie z martwych, muszę mieć tylko trochę czasu

Parę dni temu Stonoga napisał na swoim profilu dramatyczną wiadomość:

Moja Żona płacze, starszy syn też ma wypieki na twarzy i nie zamierzam poświecić swojej rodziny na rzecz kogokolwiek. Profil też będzie istniał tylko do końca stycznia, a to tylko dlatego aby posłużył mi w publikowaniu rozliczeń z zebranych od Was pieniędzy. Wygrali ci, którzy zabijają Polskę i Polskość każdego dnia i myślą, że coś znaczą- choć w istocie ch… znaczą! Mam dosyć! idę odklikiwać dalej pieniądze.Nie piszcie tylko „Panie Zbyszku szkoda” itd- bo to nie foch tylko przemyślana i uzasadniona decyzja. Na takich sku… jak hejterzy zaryzykowałem wiele-oni myślą, że takim prostą decyzją było wystawienie się rządowi E.Kopacz, że taką prostą decyzją było uczynienie z Sikorskiego swojego wroga itd…Gdy dziś patrzę dla kogo ryzykowałem to faktycznie dobrze robią, że mnie niszczą.

Konto z FB zniknęło jednak wcześniej. Co było tego przyczyną? Jak tłumaczy nam biznesmen:

Ktoś włamał się na moje konto i umieścił na nim treści, które władze Facebooka uznały za zakazane. Mój profil został więc zablokowany, jednak liczę, że w najbliższych dniach wszystko zostanie wyjaśnione i ponownie pojawię się na FB.

Czy to oznacza, że Stonoga nie przerwie swojej charytatywnej działalności na swoim profilu? Niestety, nie… Jak mówi:

Codziennie zmagam się z ogromną falą hejtu i oskarżeń, pomimo wszystkich swoich działań podejmowanych w dobrej wierze. Tak więc nie zmieniam zdania, mam nadzieję, że konto zostanie odblokowane tylko na parę dni celem ostatecznego rozliczenia wszystkich akcji

Czy to naprawdę koniec Stonogi w życiu publicznym?

tekst: se.pl

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy