STONOGA-partia-polska-kongres-27-czerwiec

Stonoga Partia Polska 27 czerwiec. [Zdjęcia część II]

Kongres nowej siły politycznej Stonoga Partia Polska Warszawa hala Expo 27.06.2015

Kochani dziekuję za przybycie na Konwencję założycielską naszej partii. Kłamliwa informacja dotyczaca słabej frekwencji to podła zagrywka która obróciła się przeciwko reżimowym mediom. Pomimo bojkotu i blokady informacyjnej przez media głównego nurtu wiem że osiągniemy wspaniały wynik!

Pozdrawiam Was serdecznie Zbigniew Stonoga

stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek2 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek3 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek4 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek5 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek6 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek7 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek8 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek9 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek10

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

rui-stonoga

Jadę do Rui

Napisał - 16 grudnia 2015 0
Za chwilę wyjeżdżam do Rui do jedenastu rodzin, które z minuty na minutę pozostały w tym w co były ubrane.Nie…