Zbigniew Stonoga w czwartek był w Sądzie Okręgowym w Warszawie, gdzie toczy się proces o znieważenie prezydenta

Stonoga atakuje Ministra Zbigniewa Ziobrę i oskarża go o korupcję

Witaj Ziobro

Ten post jest początkiem Twojej drogi do dymisji i odejścia w niesławie z życia publicznego.

Na wstępie zapytam Cie jak Ci się spodobało moje uniewinnienie prokuratora Woj.[], będziesz mu musiał zapłacić 600 tyś zł zaległej od 10 lat pensji z odsetkami razem jakies 1.300.000 plus do tego odszkodowanie za oczywiście niesłuszne tymczasowe aresztowanie (kilka mln) już ja zadbam aby oświecić sąd odszkodowawczy co i jak mu zrobiłeś.

Podobne kłopoty będziesz miał z bohaterem procesu Vk 129/17 SO Warszawa Praga, jestem w trakcie pisania oświadczeń dla kilkudziesięciu skazanych w tym Dariusza K. oficera komendy głównej policji, których treść pomoże im wznowić prawomocnie zakończone postępowania – jakieś 37 osób.

Opowiedz tym wszystkim ludziom jak z Szałkiem łamaliście prawo co zauważyła nawet sędzia Piwnik zdumiona, że protokoły przesłuchań, których dzielą lata są identycznej treści z identycznymi znakami interpunkcyjnymi oraz błędami. Kolejne moje pytanie to ile z Gmy[..] wyprowadziliście wspólnie środków unijnych z pomocą bardzo znanej fundacji.

Odpowiedz też przez ile lat Ty i cała pisowska młodzieżówka i na jakich zasadach korzystaliście z testowych telefonów komórkowych Polkomtela byłoby dobrze, gdybyś odpowiedział Polskiemu społeczeństwu ile pieniędzy zdefraudował lansowany przez Ciebie przyjaciel brata Witka, którego w 2005 roku uczyniłeś szefem krakowskiego lotniska, a dziś członkiem zarządu Tauronu.

No i wiesz co powie mama, gdy spojrzy że jeden syn jest Ministrem, a drugi ministrantem – wiesz o co chodzi.

Jaki finał tymczasem pytań do Ciebie?

A no odpowiedz jak to Jaki nielegalnie wprowadził wzięty na siebie kredyt w kampanie wyborczą Prezydenta Opola?! Kowal Ci pomoże na koniec tej pierwszej lajtowej serii pytań (bo wybory daleko). Powiem Ci za co pójdziesz siedzieć.

Gówniane polskie media i tzw elita nie wezmą tematu Stonogi, bo wszyscy go nienawidzą ale rodzina Śp Barbary B jak zobaczy i usłyszy dwie odprawy przed realizacją i po jej smierci będzie Cie ścigała za zabójstwo dożywotnio.

Nielegalnego pozbawienia mnie wolności, osierocenia mego syna w dniu ślubu, rozrywania mi twarzy, nosa, krtani nie daruję Ci, im bliżej wyborów parlamentarnych tym silniejsze będą uderzenia w Ciebie, Kaczyńskiego i Dudę gwarantuje Ci, że Twój Pan już po pierwszej publikacji związanej ze śmiercią Śp B. B. zdymisjonuje Cie.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga.
Foto: Interia.pl / East News

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga

Telewizja w Wałbrzychu

Napisał - 4 listopada 2015 0
„Wojciechowski oszukał wielu ludzi, którzy tworzyli jego telewizję w Wałbrzychu.” [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839739862919353/” width=”800″] źródło: www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/?fref=nf foto: se.pl
zbigniew-stonoga-twitter-facebook-link-profil-nowy

Oficjalne linki do prawdziwych profili

Napisał - 3 lutego 2016 0
Profil na Twitterze: twitter.com/zbigniewstonoga Profil Fundacji na Facebooku: www.facebook.com/fundacjastonogioficjalna/ Profil prywatny  na Facebooku: www.facebook.com/jedynyzbigniewstonoga Profil publiczny na Facebooku: www.facebook.com/zbigniew.stonoga.nowy/ Profil…