Kotlina_Kłodzka-powiat

Starosta Powiatu Kłodzkiego jest winny domowi dziecka 1 milion złotych

PRZEGRYWA W SĄDACH WSZYSTKIE ROZPRAWY. Z POWODU INTERESU PARTYJNYCH KOLEGÓW (PRYWATNE DOMY DZIECKA) STAROSTWO WYPŁACA GIGANTYCZNE KARY UMOWNE. W OSTATNIM TYLKO CZASIE MIESZKAŃCY POWIATU KŁODZKIEGO ZAPŁACILI 130.000 zł.

Do Starosty Powiatu Kłodzkiego:

A gdzie Wać Pan spierdolił do Wrocławia o dziesiątej rano będąc umówiony ze mną na telefon w sprawie okradanych dzieci z Domu Dziecka na jedenastą?!

Słuchajcie, zachowujecie się jak złodziej i okradacie biedne dzieci już nie tylko z pieniędzy na prowadzenie dla nich domu dziecka ale dodatkowo przez pryzmat finansów rozdzielacie rodzeństwo.

Więc posłuchajcie mnie platformowy chłopcze;

1.Ładnie przeprosisz Panią Dyrektor Domu Dziecka za to żeś wykradł ze szkoły czwórkę dzieci bez jej wiedzy i zgody i przekazał do prowadzonych przez platformiarzy ośrodków.

2.Przywieziesz te dzieci tam gdzie były i znajdziesz 1.000.000 złotych, które zalegasz domowi dziecka.

Czasu masz do jakiejś 20.00 zanim tam przyjadę, bo później to Ci całe miasto wyprowadzę pod ten pierdolnik.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. nie ma to jak ktoś nieznający sprawy tzw. krzykacz w celu zwiększenia medialności wypowiada się, a raczej obraża innych poznawszy tylko opinię jednej strony – pani która nie pozwoliła przeprowadzić kontroli środków wydatkowanych na … nie wiadomo co, bo nie można przeprowadzić kontroli. Czyli de facto nie wiadomo czy środki w ogóle zostały przekazane na dzieci czy na inne przedmioty np. sądząc po zdjęciach z fb pani Małgorzaty imprezki

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Ile zarabia Stonoga na fundacji? Witam Was Moim wrogom, wrogom ludzi biednych, głupszych, skrzywdzonych, chorych, nieporadnych życiowo, patologicznych, uległych wypadkom…