zbigniew-stonoga-radom2

Spotkanie w Radomiu (Zdjęcia)

We wtorek wieczorem w hotelu Europejskim w Radomiu program wyborczy ugrupowania Stonoga Partia Polska przedstawił Zbigniew Stonoga, biznesmen znany z walki z absurdami III RP i publikacji akt afery podsłuchowej.

Zbigniew Stonoga chce dostać się do Sejmu, ale by tak się stało, potrzeba mu głosów z całej Polski. We wtorek ze swoim programem wyborczym zapoznał mieszkańców Radomia.

– Państwo powinno opiekować się obywatelem od jego narodzin aż do śmierci, a tymczasem w naszym kraju najlepiej żeby 40- latek sam się zakopał, żeby nie trzeba było do niego ani grosza dołożyć – mówił Zbigniew Stonoga.

Podczas spotkania można było zadawać mu pytania, ale odnieśliśmy jednak wrażenie, że odpowiedzi, których udzielał, były wymijające i zdawkowe.

– A jeśli nie uda się panu zarejestrować partii, to co będzie? – pytał jeden z uczestników spotkania.

– Nie ma co się martwić. Jeśli nie uda się ze Stonogą Partią Polską, to będzie Ruch Stonogi. Będzie trudniej pozyskać odpowiednie środki, ale jakoś sobie poradzę – odpowiedział Stonoga.

W programie jego partii są punkty dotyczące między innymi: wprowadzenia osobistej odpowiedzialności majątkowej urzędników i funkcjonariuszy publicznych za błędy w ich pracy, likwidacja Narodowego Funduszu Zdrowia i zastąpienie go lokalnymi kasami chorych, likwidacja ZUS i KRUS, a następnie przekazanie środków na prywatne konta emerytalne i wprowadzenie prawa dobrowolnego ubezpieczenia zamiast dotychczasowego obowiązku nałożonego na pracodawcę.

Biznesmen chce także likwidacji Straży Miejskiej, zwolnienia z podatku dochodowego osób rozpoczynających pierwszą działalność gospodarczą na okres dwóch lat, czy obligatoryjnego wykreślenia z bazy BIK dłużnika z zadłużeniem do 500 złotych.

radom-stonoga stonoga-zbigniew-radom zbigniew-stonoga-radom zbigniew-stonoga-wywiad-radom-3

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Zbigniew_Stonoga_2015_naglowek-800×445

Spotkanie na Rynku Trybunalskim

Napisał - 25 sierpnia 2015 0
Zbigniew Stonoga, znienawidzony przez polski establishment, działacz społeczny, polityk i przedsiębiorca dziś po południu pojawił się w Piotrkowie. Spotkanie odbyło…