Legnica,foto,73303,1

Spłonął dom w Rui.

Przed chwilą Hajnówka i śmierć dwójki dzieci a teraz ten mail

Szanowny Panie Zbigniewie.

Piszę do pana, ponieważ wiem, że mimo tego wszystkiego, czego doznał pan ze strony aparatu państwa, wciąż jest pan osobą która kocha swoją ojczyznę, i nie pozostaje obojętna wobec cieprienia innych.
W ubiegły Piątek, rodzinę mojej koleżanki dotknęła tragedia – spłonął dom rodzinny, jedyny dach nad głową 7-osobowej rodziny.
Pogożelcy wciąż nie mają żadnego lokalu zastępczego gdzie mogli by się schronić przez najbliższy okres – pomieszkują u sąsiadów.
Zbliża się okres świąt bożego narodzenia, czas, gdzie każdy powinien mieć gdzie się podziać, spędzić czas ze swoją rodziną. Niestety los pisze własne scenariusze – póki co, przed tą rodziną widnieje taki, w którym święta spędzą pod gołym niebem.
Gorąco proszę, o udostępnienie jakichś informacji na pńskiej stronie/Facebooku czy jakąkolwiek formę wsparcia.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

news

Medialny rynsztok

Napisał - 2 grudnia 2015 0
(popierasz-udostępniasz) Medialny rynsztok w służbie kłamstwu i manipulacji staje się niebezpieczny dla społeczeństwa. Jeszcze resztkami sił kończą platformowe układy medialne…