Siedzę za granicami bez rodziny

Siedzę za granicami bez rodziny, goniony z państwa do państwa

Siedzę za granicami bez rodziny

I tak proszę Państwa mówiłem niespełna 2 lata temu, mając nadzieję że zmiana, oderwanie od żłoba Platformy Obywatelskiej wspomożenie co prawda oparte na układzie z Adamem Kwiatkowskim i Dudą będzie dla Polski zbawienne.

Okazuje się nie, nie jest. Jedni złodzieje poszli, drudzy przyszli.

W tym tylko roku 723 duże polskie firmy ogłosiły bankructwo.

Trzeba było mieć 100 % pewności że PIS i tak wygra wybory parlamentarne 2015 roku.

Uważam że PIS z powodu moich działań, spokojnie dostał między 4 a 6 punktów a to pozwoliło mu rządzić samemu i niszczyć.

Cholernie się tego dzisiaj wstydzę, nigdy już tego nie będę w stanie naprawić, no ale cóż takie są fakty z którymi chce czy nie chce muszę się zgodzić i być może ponieść tego konsekwencje.

Szkoda że dopuściłem wariatów do rządzenia samoistnego bo to są ludzie dalece nieuczciwi.

Historię warto przypominać.

Historia Andrzeja Leppera w wywiadzie w którym mówi „Oni wiedzieli jak to robić, kryminalizować, ośmieszać, pod wątpliwość poddawać wiarygodność” to są stare esbeckie sztuczki do dziś działające.

Ja do dziś walczyłem z LSD z komunistami z Millerem.

Mamy nową aferę PKP za którą się dziennikarze się nie biorą.

Wyprowadzili sobie z PKP nie tylko 2 miliony, tu chodzi o coś bardzo grubszego. No ale chętnych do zajęcia się tematem nie ma.

Wydano fortunę by Zbigniew Stonoga był osobą niewiarygodną. To kosztowało fortunę.

Państwo nie zdajecie sobie spawy ile kosztuje setka w wiadomościach, ile milionów kosztuje pierwsza strona gazety, na to wydano fortunę by kolejny raz po 15 latach uczynić ze Zbigniewa Stonogę osobę niewiarygodną.

A ja wam mówię hołoto jeszcze wam do dupy nakopię.

Dzisiaj żeście mnie zaszczuli, siedzę po za granicami, za chwilę święta, a ja siedzę sam bez rodziny, goniony z państwa do państwa, poczekajcie ja też was będę gonił i to w bardzo niedalekiej przyszłości.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

12243423_1845513309008675_9095984442088446051_n

Dzięki Czarku

Napisał - 21 listopada 2015 0
Pojechałem dziś pomóc kolejnej rodzinie ale na miejscu okazało się że nie wziąłem karty SD do kamery. Czarek Goś pomógł…