wR9BERwIhQ0.jpg

Współpracownicy Zbigniewa Stonogi trafili do aresztu na 3 miesiące

To co zaczyna się dziać przekracza wszelkie wyobrażenia nawet takie jakie można było mieć za stalinizmu.

W piątek zatrzymano i aresztowano na 3 miesiące moich pracowników, którzy zajmowali się myciem samochodów i drobnymi naprawami.

Obaj ledwie co zawiązali rodziny i urodziły im się dzieci jedyną ich winą jest to, że znają i pracowali dla Stonogi. Prokurator wespół z syndykiem odebrali mi i sprzedali majątek o wartości prawie 50 mln zł zanim w sprawie zapadł wyrok a teraz zaczyna się kryminalizowanie i wyniszczanie życia moich wspołpracowników. 

W sprawie chodzi o to, że za kilka dni miałem odzyskać wolność więc przeprowadzono fortel wszczęto jakieś śledztwo i aresztowano 5 myjkowych po to by pierwszego marca zawieźć mnie do sądu na wniosek aresztowy i aresztować tak abym nie wyszedł na wolność. 

Brunatna prokuratura robiąca dobrze raz Platformie a raz Pisowi musi mieć świadomość, że takie malutkie sukcesiki pod oczekiwania przełożonych wyniszczają życie niewinnych ludzi.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/  
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 6 komentarzy

  1. Pingback: Zbigniewowi Stonodze grozi do 10 lat więzienia. Za co? - Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Colombes-zamach-iFrancja-2

Biedna Francja

Napisał - 15 listopada 2015 0
Biedni ludzie, biedna Francja, biedna Europa. Solidaryzujmy się w tym dramacie, solidaryzujmy w szacunku dla ludzkiego życia. Islamizacja jest najniebezpieczniejszym…