Ścigany jak zbrodniarz

Ścigany jak zbrodniarz, pozbawiony rodziny, pracy i normalnego życia [WIDEO]

Ścigany jak zbrodniarz, pozbawiony rodziny, pracy i normalnego życia.

Zastanówcie się tak uczciwie i głębiej nad tym co mi te pisowskie śmiecie zrobiły to może zrozumiecie moją frustracje i miotające mną emocje.

Niczego nie żałuje i z niczego się nie wycofuję.

Marzę o zemście skutecznej i najdotkliwiej bolącej.

Mam nadzieje że to marzenie kiedyś zrealizuję.

Andrzej Duda zawiózł do Izraela najważniejsze polskie odznaczenie

Jak to możliwe, że „polski prezydent” wywozi najważniejsze polskie odznaczenie do Izraela by na kolanach wręczyć je panu, który kilkanaście lat temu z półpiętra warszawskiego hotelu krzyczał Panie Papieżu a jak….
 
Ile musi na Was moich rodaków spaść deszczu prawdy byście zrozumieli, że pan Duda jest przedstawicielem interesów i narodu wyznawców religii jego żony?
 
Andrzej Duda zawiózł do IzraelaIle i czego trzeba Wam jeszcze pokazać i wbić w te puste głowy byście zrozumieli, że PiS wykończy Polskę na arenie międzynarodowej i pozostawi ją w totalnej rozsypce gospodarczej by jako opozycja w przyszłym parlamencie ponownie psioczyć i obrzydzać Wam rząd, który nastanie po PiS-ie?
Ile trzeba jeszcze zaryzykować byście zaczęli chodzić Wszyscy do wyborów, by uniemożliwić ustawianie wyników zależną budżetówką i służbami mundurowymi?
 
Ile dacie się jeszcze wodzić za nos PiS-owsko Kościelnej propagandzie prowadzącej nasz kraj w nieuniknioną przepaść?
 
Jak długo jeszcze komuna będzie wygrywała poprzez wybiórcze zarzuty w służbie dzielenia Narodu Polskiego?
 
Dlaczego nienawidzicie np Lecha Wałęsy, a jednocześnie akceptujecie przedstawicieli PiS, którzy byli członkami PZPR i wyniszczali żyjące do dziś osoby.

Narkotyki u Korynny, córki Korwin-Mikkego.

Korwin obraził kobiety, Korwin powiedział to i owo w PE, Korwin zmienił logo partii, córka Korwina….

Gdyby ktokolwiek z tego sejmowego szamba miał w sobie choć 1% umysłu, kultury osobistej i troski o Polskę jak JKM, to nasza ojczyzna byłaby na pierwszym miejscu w Europie pod każdym względem.

Sejmowy syf w tandemie z obcymi mediami zawsze atakuje ludzi, którzy mogą w realny sposób zmienić na lepszą sytuację Polski.

O ile JKM ma w swym przekazie kilka (jak większość z nas) kategorycznych i czasami chybionych twierdzeń, o tyle jego postawa polityczna, społeczna pozostaje niezmienna i propolską od dziesięcioleci.

Myślę, że JKM nie zdobył dostatecznego poparcia w kolejnych wyborach bo nie opowiada motłochowi tego, co motłoch chciałby usłyszeć.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy