Samym siedzeniem nie zmienicie Polski!

Samym siedzeniem nie zmienicie Polski

Wy nie rozumiecie, że ja chcę pomóc, a wy mnie hejtujecie!?

Prawie 2 mln wydałem na pomoc dla potrzebujących.

Obserwuję to wszystko co dzieje się na polskiej scenie politycznej i bacznie przyglądam się wam.

Jakieś 10 miesięcy temu zamówiłem czekoladki które miały służyć pomocy dzieciom. To rzecz która miała zarobić dla dzieci.

Dziś te czekoladki można wyrzucić.

Ja mam tyle pieniędzy że mogę sobie żyć, wypoczywać na Karaibach, bawić się w Monte Carlo, pić szampany po 20 tysięcy złotych

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. PozbawionyZłudzeń |

    Ta, masz tyle pieniędzy, właśnie z akcji pseudo-pomocowych, gdzie podbierałeś kasę którą ci wpłacali ludzie. I z wałków na grube miliony w wielu polskich firmach, które chyba po pijaku uczyniły cię ich prokurentem. Na szczęście wszystko to ci konfiskują i niedługo nic ci nie zostanie, a o ile kiedykolwiek wyjdziesz na wolność może weźmiesz się za normalną robotę jak przeciętny Kowalski (pobożne życzenia). Nie pomagałeś nigdy nikomu bezinteresownie, tylko po to by się wybielić przed sądami i błyszczeć wśród tej resztki społeczeństwa, która nie poznała się (jeszcze) na twoich wałkach jako filantrop i człowiek-złoto. Nigdy nie zaistniejesz w polityce, nigdy nie zostaniesz ułaskawiony za swoje przewiny, możesz tylko straszyć w Internecie nieistniejącymi teczkami, uchlewać się i wyzywać kogo się da. Nienawidzisz Polaków, gardzisz Polską, jesteś zwykłą gnidą, która po latach unikania sprawiedliwości wreszcie jest tam gdzie jej miejsce. Obyś za całe swoje wyrządzone zło siedział jak najdłużej. PS: Po 10 miesiącach czekoladki się nie zepsują, a już na pewno nie mogą zzielenieć. Co najwyżej zbieleją od procesów zachodzących w mleku, będącym ich częścią składową. Te swoje głodne kawałki to możesz wciskać tym wszystkim patusom, którym imponuje twoje przeklinanie, ale nie żadnemu nawet średnio inteligentnemu człowiekowi.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

macierewicz-antoni-wypadek-stonoga-zbigniew

Antek Macierewicz miał wypadek.

Napisał - 27 stycznia 2017 0
Nie milkną echa wczorajszego wypadku limuzyny szefa MON Antoniego Macierewicza. Politycy opozycji piętnują używanie przez ministra służbowych samochodów w sprawach…