zbigniew-stonoga-andrzej-duda-show-polska

Rozpętam w Polsce najlepszy SHOW w historii

Niech nikt nie liczy na to że prezydencka oferta Adama Kwiatkowskiego skierowana do mnie i połączona z ujawnieniem akt afery podsłuchowej przekazanych przez Jacka Kurskiego na twardym dysku ich wgranie na chińskie serwery przez bardzo znanego dziennikarza kojarzonego z PiS ucichnie siłą bezpodstawnych komentarzy znanych dziennikarzy, które sprowadzają się do wnoszenia w przestrzeń publiczną poglądu, że źródło w osobie Zbigniewa Stonogi jest niewiarygodne.
Doskonale rozumiem przedmitowa grę bo przecież wy dziennikarskie-ogniwo honoru, rzetelności i prawdomówności boicie się uwiarygadniania Zbigniewa Stonogi. Od 15 lat cały dziennikarski marazm na skutek działań WSI reprezentowanych w przestrzeni publicznej przez Dorotę (Życie Warszawy, WPROST, TVP,a obecnie niezależna) czy Przemysława (TVN,TVP) niejednego człowieka zniszczyliście, zaszczuliście i zaprowadziliście na stryczek.
Każdy z Was a przecież nie wszyscy macie magistra po trzydniowym kursie w Moskwie ma zachowane to minimum logicznego myślenia.Jeśli ktoś z Was ma do mnie jakiś zarzut związany z kłamstwem to niech to jasno powie gdzie, co i kiedy
Działacie profilaktycznie utrudniając moje dotarcie do mas, bo co to będzie jak przyjdzie pora na zaszkodzenie komuś kogo lubicie albo z którego doicie kasę?!.
Niedopuszczalne jest dla dziennikarza nawet tak gównianego dziennikarstwa jak to polskie w którym wystawiacie dupska zawsze w tą stronę gdzie Was może zaskoczyć obóz rządzący by opluwać Człowieka zza kamer i bez możliwości dania mu szansy na rónie publiczną obronę.
Czekam na zaproszenia do wszystkich wiodących akcji 7 dni, a gdy mnie nie zaprosicie i nie przedstawicie dowodów mego kłamstwa zacznę Was z kamerami odwiedzać w waszych domach, rozdawać na FB wasze prywatne telefony prosząc ludzi by do Was dzwonili i pytali o te dowody, spowoduję sytuację, że i Wasze dzieci zapytają tato a dlaczego oni mówią, że ty kłamiesz.
 
Dlaczego nie było stać TVN-u na opublikowanie nagrywanego ze mną 3 dni programu z Sekim i Morozowskiem w roku 2007 wówczas chodziło właśnie o Colloseum i korupcję najwyższych rangą urzedników państwowych.Wystraszyliście się dowodów a moi wrogowie od Was dostali kpl materiałów jakie na nich miałem.
Dlatego dzisiaj Panie Sekielski nie idę do Pańskiego programu bo Panu nie ufam i jasno piszę dlaczego nie ufam.
 
Sądy cywilne nie nadążają z orzekanie rozwodów, a USC z dawaniem Wam nowych ślubów.Jeżeli nie przedstawicie mi dowodów opluwania mnie w radiach, telewizjach czy gazetach rozpętam w Polsce najlepszy SHOW w historii.
 
Panie Schetyna niech Pan nie opowiada głupot w mediach przecież doskonale Pan wie, że zadzwoniłem do Pana i mówiłem że są dowody na przestępstwa związane z Waszym upadkiem.Odmówił Pan spotkania -czy może Pan to potwierdzić lub temu zaprzeczyć jeszcze dziś?
 
Na koniec prośba jeszcze do Pana Hartmana.Pisz sobie Pan jak tam te wasze icki mordują palestyńskie dzieci, a nie zarzucaj mi kłamstwa, bo póki co jestem u siebie i żaden nie będzie mi pluł w twarz. Era „wasze ulice,nasze kamienice, a waszymi łbami będziemy trotuary wykładać” dawno minęła jak się Panu w Polsce nie podoba to niech Pan wyjeżdża do siebie-szerokiej drogi północa bo jak Pan wie przez południe kiedyś było niebezpiecznie.
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Zbyszek,moze wytlumaczysz ludziom co z tymi 20 bankami pln,ktore jestes winien ludziom,o co chodzi z tym komornikiem ktory niby ma tytuly egzekucji?

    Odpowiedz
    1. Taki jestes madry I wszystko wiesz to daj przyklady gdzie te ludzie? pokaz gdzie to jest. Latwo opluwac ogulnikami bez pokrycia

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy