Tomasz Sekielski w programie Teraz Ja

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim

Tomasz Sekielski rozmawiał ze Zbigniewem Stonogą, który jest poszukiwany listem gończym. Jak przyznał gość programu „Teraz ja”, żałuje poparcia, którego udzielił Andrzejowi Dudzie podczas wyborów prezydenckich.

Stonoga twierdził, że w zamian za to, miał zostać ułaskawiony poprzez zatarcie dotychczasowych skazań, nigdy jednak do tego nie doszło. – Andrzej Duda jest oszustem, który oszukał nie tylko Stonogę, ale cały naród – ocenił gość „Teraz ja”. – Dziś celem mojego życia jest zemścić się na tych skur…, którzy odebrali mi smak życia – stwierdził poszukiwany Zbigniew Stonoga na antenie Nowa TV.Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Zbigniew Stonoga mówi prawde. Duda i cały PiS to złodzieje i zakłamani ludzie. Sąd udowodnił już 2 razy że morawiecki kłamie. Kaczynski to szaleniec,nienawidzi polaków.

    Odpowiedz
    1. „Prawdę mówi”? „Nienawidzi Polaków”? A widziałeś ty powyborcze wystąpienie Stonogi? On mówił też o tobie, nie łudź się że jest inaczej. I kto tu dopiero nienawidzi Polaków? Stonoga to taki sam zakłamany złodziej i szaleniec jak ci, których pod publiczkę krytykuje.

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-na-zywo

Nadzwyczajna konferencja

Napisał - 17 września 2015 2
Największe stacje telewizyjne konsekwentnie nie relacjonują wystąpień Zbigniewa Stonogi. Źle to świadczy o mediach, ale także w istotny sposób taka…