Przerażające fakty u Dominikanów

Przerażające fakty u Dominikanów

„Ks. Adam padł ofiarą strasznych tortur psychicznych po tym jak zdecydował się donieść przełożonym o homoseksualnych zapędach współbraci.Dzisiaj jest najbardziej znienawidzonym Dominikaninem w Polsce.Przeżył zator płucny połączony z zatrzymaniem akcji serca.Cierpi ale nadal chce walczyć i wciąż jest księdzem.Ksiądz postanowił opowiedzieć nam o swojej Golgocie i o tym jak usiłowano wyrwać mu z serca kapłaństwo.”

Zdjęcia i Tekst: Zbigniew Stonoga

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Obejrzałam drugą część wywiadu i płakałam razem z Ks. Adamem.
    W początkach filmu mówił o dominikaninie z ul. Freta. Otrzymałam kilka miesięcy temu bana na frondzie za krytykę tego „ptaka” celebrytę z ul. Freta. Nie pisałam nic o jego pedzio skłonnościach tylko, że m.in mamił i mami młodzież. i dałam ten filmik www.youtube.com/watch?v=aP74qJBWsKY
    Zawsze mówię i wierzę, że Pan Bóg się pysznym sprzeciwia. Głowa do góry Księże Adamie. Dobrze, że przeprosił Ksiądz ks. Piotra Natanka.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

dyrektor-as-zielona-gora-zbigniew-stonoga

AŚ Zielona Góra

Napisał - 17 marca 2016 0
Przyjeżdża do mnie obity Człowiek. Obity w mundurze Służby Więziennej. Z wielką starannością opowiada co dzieje się w Areszcie Śledczym…