sad-zbigniew-stonoga-przeprosiny

Przeprosiny dla Pani Wioletty za znieważenie

Czas najwyższy skupić się na odpowiednim traktowaniu osób, które nie są moimi wrogami tylko dlatego, że są reprezentantami wymiaru sprawiedliwości choć wśród nich jest ich bardzo wielu.
Tydzień temu zawnioskowałem o uznanie mnie za winnego znieważenia Sędzi Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów Pani Wioletty Ś.
Ponieważ moje sprawstwo i wina nie podlegały żadnej wątpliwości Sąd przychylił się do złożonego wniosku i ukarał mnie kwotą 20.000 zł, którą z wielką radością wpłacę na rzecz określonej instytucji pożytku publicznego.

W wyroku Sąd nie zażądał podania treści do wiadomości publicznej a także nie zobowiązał mnie do publicznych przeprosin Pokrzywdzonej Wioletty Ś
Nie mniej jednak z powodu ludzkiej przyzwoitości, a także tego, iż jest Ona Sędzią Sądu Powszechnego, a nade wszystko kobietą i być może czyjąś mamą, żoną przekazuję za pośrednictwem miejsca w którym Ją znieważyłem wyrazy ubolewania i Serdeczne Przeprosiny.


Jednym słowem Przepraszam Panią z całego serca.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy