Przepraszam za wypowiedź po wyborach

Przepraszam za wypowiedź po wyborach

Faktem jest, że wczorajsze wypociny po kilku głębszych nie powinny mieć miejsca, a już napewno nie w taki sposób jak mi się to udało zrobić-nie ma tłumaczenia.
Faktem jest także,że część naszego społeczeństwa to znaczy jakieś 15.000.000 osób, które nie poszły do wyborów nie ma żadnego prawa do płaczu, że jest im źle i niedobrze.

Kolejnym, trzecim już faktem jest to, że 70% z tych ludzi, którzy poszli do wyborów to ludzie, którzy nie są zainteresowani prawdziwymi zamianami w Polsce. (wyborcy PiS, PO,Petru,PSL)
i na koniec faktem jest to, że się wkurzyłem na to wszystko i nie wiem jeszcze czy chce nadal cokolwiek robić w przestrzeni publicznej-szkoda chyba czasu i pieniędzy.

Przepraszam raz jeszcze

Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

siepomagaplkacper

Kacperek – siepomaga.pl

Napisał - 1 grudnia 2015 0
Mam mieszane uczucia… Oświadczenie siepomaga.pl w sprawie zbiórki środków dla Kacpra Siewniaka z dnia 03.03.2015r. Drodzy Pomagacze,… Dla Kacpra przez…