prosba-rodziny-pawla-klim-apel-zbigniew-stonoga

Prośba rodziny zmarłego Pawła Klim

Część z Was oczekuje że gruby zacznie krzyczeć J….ć Policję, że wyślę młodzież by się z nimi biła, że skażę moją popularnością kolejnych kilku młodych ludzi na oczywiście zasadne wyroki za znieważenie Policji albo napaści na funkcjonariusza.
Takich rzeczy robić nie wolno, a gdy ja je czynię to na swój rachunek i we własnej sprawie znanej mi od podszewki.
Ta sprawa jest bardzo delikatna i ma swoje drugie dno ale muszę dojechać do biura i zgrać materiał z kamery by niektórym krzykaczom uświadomić pewne sprawy.

Jak już mówiłem nie zamierzam prowadzić internetowego sądu nad Policjantami z Białegostoku.
W związku z tym rodzina Zmarłego Pawła skonsultowała się z przyjaciółmi i wskazali mi Panią Mecenas, którą w dniu dzisiejszym poprosiliśmy o przyjęcie pełnomocnictwa w sprawie i takie pełnomocnictwo zostało przyjęte.
Koszt pomocy prawnej na etapie postępowania przygotowawczego to kwota 10.000 zł (dziesięć tysięcy) mam nadzieję, że większość z Was wesprze fundację pomagając namacalnie rodzinie zmarłego, bo przecież ja nie mam w piwnicy fabryki pieniędzy.
A teraz coś smutniejszego. Zdaniem Matki, siostry, brata i bratowej odpowiedzialna za śmierć Pawła jest jego konkubina, która cyklicznie traktowała chorego chłopaka z buta.Po nadejściu renty (a Paweł miał dwie renty swoją i ojca) kobieta zawsze nakręcała chorobę chłopaka, wzywała karetkę czy policję tak aby znalazł się on w szpitalu.W czasie hospitalizacji Pani X balowała do wyczerpania środków po czym Paweł wracał do domu.
Oczywiście działanie policjantów wzbudza cały szereg naszych wątpliwości ale tym wątkiem sprawy zajmie się Pani mecenas.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Czat 14 czerwiec 2016

Czat 14 czerwiec 2016

Napisał - 15 czerwca 2016 0
Dzień Dobry. Chciałbym abyście spojrzeli raz jeszcze na akcję Pani Łucji i Igora któremu skradziono wózek. Zachęcam do wzięcia udziału…