zbigniew-stonoga-wezwanie-do-prokuratury-lublin-2016

Prośba o wstawienie się za Zbigniewem Stonogą [ROZMOWA TELEFONICZNA]

Dyrektor Aresztu Śledczego zatrudnił na stanowisko kierownika działu opieki zdrowotnej.

W dniu 30 czerwca 2017 r. kolejny raz, już 23 przez ostatnie dwa miesiące przetransportowano mnie do Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.

Nie można mnie wozić, gdyż zagraża to bezpośrednio mojemu życiu co wynika z opinii Biegłego Sądowego lekarza kardiologa z WAM Krzysztofa Kaczorowskiego.

Kierownik Działu Opieki Zdrowotnej AŚ W-wa Białołęka poinformował mnie że od transportu może mnie zwolnić akt zgonu lub otwarte złamanie lecz nie w każdym przypadku.

Jeździłem za Waszymi sprawami dzień i noc nierzadko ratując Wasze życie i zdrowie.  Dziś to ja potrzebuję Waszej pomocy!

Oczekuję od Was dużego protestu pod aresztem, którego celem jest zwolnienie tego „lekarza” z pracy.

Nie ukrywam, że jest to wielka próba dla tej części z Was, która szanuje wszystko to co robiłem dla ludzi poniewieranych przez państwo, los, sądy czy prokuratury.

Proszę redakcję Super Expressu i Superstacji o udzielenie mi pomocy jaką ja za Waszym pośrednictwem świadczyłem.

Dyrektor Aresztu Śledczego w sposób istotny wpływa na moje decyzje o kolejnych publikacjach na Facebooku dotyczących Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka. Wielokrotnie oświadczał mi, że ja przecież wiem jak w zgodności z prawem można upodlić człowieka.

Odpowiadam Panu Panie Dyrektorze-wiem i mam na to wyjebane, wolę umrzeć na stojąco niż żyć na klęcząco.

Liczę na gigantyczny protest liczę na sprawiedliwość-tym razem z rąk tych, których leczyłem, karmiłem i napawałem nadzieją. Jednym słowem liczę na Was.

Udostępniajcie ten post by dotarł do jak największej liczby osób.

Prośba o wstawienie się za Zbigniewem Stonogą

Protest- SOBOTA 29.07.2017 godz. 14:00

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy