Zbigniew Stonoga w czwartek był w Sądzie Okręgowym w Warszawie, gdzie toczy się proces o znieważenie prezydenta

Prośba do Pana generała Jacka Kitlińskiego

Prośba do Pana generała Jacka Kitlińskiego Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

Wielce szanowny Panie Generale chciałem Pana poinformować o nie codziennych zdarzeniach jakie mają miejsce na terenie zakładu karnego w Wojkowicach. Osadzeni Andrzej C. syn Jana, Adam B. syn Artura oraz Oskar M. syn Tomasza zostali dotkliwie pobici przez funkcjonariuszy z tutejszego zakładu mimo iż pokazali mi oni swoje obrażenia nie do końca dawałem temu wiarę do momentu aż zwrócili się do mnie przedstawiciele śląskich związków zawodowych SW z informacją, że ich kolega czynny zawodowo funkcjonariusz Służby Więziennej ZK w Wojkowicach od 8 lat prześladowany jest przez kadrę kierowniczą w związku z jego postawa zmierzającą do zaprzestania funkcjonowania patologicznych sytuacji na terenie tutejszego zakładu.

Funkcjonariusz ten przeciwstawia się miedzy innymi biciu osadzonych w związku z czym jest trwale blokowany w rozwoju zawodowym pod pretekstem noszenia przez niego kitki i kolczyków, które jednak do służby zdejmuje.

Opisywane przeze mnie przypadki pobić są świeże a jeśli chodzi o Adama B. to został dotkliwie pobity z uwagi na posiadanie pisemnych pozdrowień kierowanych do jego matki sporządzonych przeze mnie.

Apeluje przy niniejszym do ojca Oskara M. Pana Tomka z Zawiercia o interwencje na rzecz syna, który został wprost zmasakrowany tylko dlatego że prezentował negatywną postawę w stosunku do osadzonego pedofila. Krew leciała mu z ust i nosa przez wiele godzin a jego brzuch był siny.

Oczekuję od Pana Generała solidnej i rzetelnej kontroli tutejszej jednostki bo służba więzienna nie zasługuje na takich funkcjonariuszy w jej szeregach . Proszę przyjąć wyrazy szacunku

Zbigniew Stonoga

Korzystając ze sposobności składam serdeczne gratulację funkcjonariuszowi ZK w Wojkowicach, któremu właśnie urodziło się dziecko.

Do dyrektora Zakładu Karnego w Wojkowicach i jego zastępcy. Każdy kij ma dwa końce nie pozwolę sobą poniewierać w Waszym więzieniu.

Kochani ludzie dobrej woli wklejajcie ten post na strony mediów i na profilu służby więziennej w Warszawie. Proszę Was abyście ten post udostępnili maksymalną ilość razy.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 5 komentarzy

  1. Son Of Satan |

    Zbigniew Stonoga to w mojej opinii wiezien polityczny. I nikt mi nie wmowi ze jest inaczej.
    gdy „Junta” przykorytowa zostanie obalona, i postawiona przed trybunal stanu, wtedy nadejdzie czas na rozliczenia i na sprawiedliwosc.
    Pozdrowienia do wiezienia – NIE DAJ SIE IM TAM ZLAMAC ZBYSZKU, a wyjdziesz silniejszy.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

ped

Oficer WP-Pedofil

Napisał - 3 grudnia 2015 0
Edycja 16:49 -może ktoś z Was wie o kim mowa to opublikował bym zdjęcie bez cenzury. Jak podaje Pan Rzecznik…
stan-wojenny

Stan wojenny

Napisał - 13 grudnia 2015 0
W wyniku stanu wojennego śmierć poniosło ok. 100 osób, a aresztowano lub internowano łącznie ponad 10 tysięcy. W 34 rocznicę…