prokuratura-zambrow-rejonowa

Prokuratura w Zambrowie wypuściła niebezpiecznego człowieka!

Komentarz w tej sprawie jest zbyteczny.

Prokurator Rejonowa w Zambrowie podpisała się pod postanowieniem o umorzeniu postępowania w sprawie czynu z art.200 kk na szkodę maleńkiej dziewczynki, której wiarygodność złożonych zeznań potwierdzili biegli.

Dziwna prokurator mimo niezbitych dowodów uznała, że fakt zaproponowania pokazania członka 8 letniej dziewczynce jest wykroczeniem.

Mam nadzieję, że w najbliższych dniach wyślę tę ziobrową prokuratorkę na zasłużone bezrobocie.

Chcesz ochronić swoje dziecko przed pedofilem-udostępnij SKANDAL W ZAMBROWSKIEJ PROKURATURZE!!!Tutaj postanowienie o którym mowa www.zbigniewstonoga.eu/post/8222/pedofilski-skandal-w-zambrowskiej-prokuraturze/Marta Saracyn Ziobrowa Prokurator Rejonowa w Zambrowie podpisała się pod postanowieniem o umorzeniu postępowania w sprawie czynu z art.200 kk na szkodę maleńkiej dziewczynki, której wiarygodność złożonych zeznań potwierdzili biegli.Dziwna prokurator mimo niezbitych dowodów uznała, że fakt zaproponowania pokazania członka 8 letniej dziewczynce jest wykroczeniem.Mam nadzieję, że w najbliższych dniach wyślę tę ziobrową prokuratorkę na zasłużone bezrobocie.

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 31 stycznia 2017

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-stek-jeffs

Stek w Jeff’s :)

Napisał - 12 grudnia 2015 0
Nasz kochany Kamil zjadłby coś dobrego wiec zamawiam w Jeff’s ie steka i lecę do szpitala. Kamil mogę być spóźniony…