Prezydent Andrzej Duda wygwizdany za kilka godzin stania w kolejce

Prezydent Andrzej Duda wygwizdany za kilka godzin stania w kolejce

Andrzej Duda wygwizdany

Wygwizdali Prezydenta za kilka godzin stania w kolejce. Pan Prezydent pojeździł  na nartach a ludzie musieli czekać od rana.

Publicznie chciałem przeprosić funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu, który z mego powodu cierpi.

W dniu wczorajszym mój przyjaciel Dawid spotkał się przypadkowo z Prezydentem Andrzejem Dudą i po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia (Prezydent wykonywał ich b. dużo również z innymi ludźmi ) zadał pytanie co ze sprawą Zbigniewa Stonogi.

Kiedy tylko Dawid zadał to pytanie podjęto decyzję o ewakuacji Prezydenta i w ciągu paru sekund (tuż po wywiadzie dla RMF FM) PAD został ewakuowany kłopot jednak w tym, że część f-szy BOR musiała natychmiast zjechać ze stoku bo wdrożono kod zagrożenia dla prezydenta.

Jeden z f-szy BOR zjeżdżając na krechę połamał nogi. Bardzo Pana przepraszam, że z powodu zadania tego pytania cierpi Pan ból połamanych nóg.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-mercedes-s-2015-konkurs

Zbliżamy się do końca konkursu

Napisał - 11 stycznia 2016 0
Oto lista PayPal plus trzy ostatnie osoby K Dlużniewski Ł.Olszeszewski M.Szrejber Kusztykiewicz Rapp Dąbrowska Kuźma Tupajka,Woźny. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1866375636922442/” width=”800″] UWAGA…