Premier Beata Szydło ciężko ranna w wypadku! Pęknięta śledziona.

Premier Beata Szydło ciężko ranna w wypadku! Pęknięta śledziona.

Pani Beata Szydło jest ciężko ranna. Pęknięta śledziona, krwawienie dootrzewnowe.Obrzęk mózgu.  Życzę Zdrowia Pani Premier.

To są skutki przemęczenia pracowników BOR i braku wyszkolenia. Funkcjonariusze BOR – jeden ciężko ranny- obrażenia wewnętrzne.

Jak informowały mnie wczoraj internetowe buźki, które pracują w szpitalu do którego Pani Premier trafiła po wypadku jej stan był stabilny.Po wykonaniu TK body okazało się, że jest delikatne krwawienie w jamie brzusznej i podejrzewano pęknięcie śledziony.
Po 30 minutach potwierdzono pęknięcie śledziony i z uwagi na ryzyko obfitego krwawienia po ustąpieniu obrzęku narządów wewnętrznych podjęto decyzję o przetransportowaniu do Warszawy.Premier do wczoraj była przytomna choć odnotowano niewielki obrzęk mózgu.
Logika nakazuje wierzyć w takie obrażenia z kilku powodów.
Opancerzone AUDI A8 jechało ze znaczną prędkością, a zakładając , że wynosiła ona 80 km/h można spodziewać się spustoszenia organizmów wszystkich jego pasażerów, a to za sprawą opancerzenia, które nie przyjęło na siebie energii uderzenia w drzewo.Samochód jest tak zaprojektowany by mogł przejechać kilkadziesiąt kilometrów od momentu ewentualnego zaatakowania, przepicia opon itd.- tu nikt nie myśli o strefach zgniotu kontrolowanego który zazwyczaj przejmuje energię powstającą przy wypadku.Niestety uderzając w drzewo pancerną klatką w środku zrobił się pasztet wewnętrzny z ludźmi o ortopedii nawet nie wspominam.

Do kierowcy który brał udział we wczorajszym wypadku z udziałem rządowej limuzyny.
Chłopaku!
Masz 21 lat jesteś na progu życia! Nie przyjmuj mandatu nie przyznawaj się do zarzutów i wreszcie nie pozwól się publicznie policzkować!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

jaroslaw-kuzniar-i-zbigniew-stonoga-twitter

Panie Jarosławie Kuźniarze

Napisał - 27 czerwca 2015 0
Do Pana Jarosława Kuźniara. -Szanowny Panie Redaktorze Z wielkim oburzeniem obserwuję dziennikarski wodospad pomyj wylewanych na moją głowę. Uzurpujecie sobie…