Pożegnanie przed pójściem do więzienia za Lexusa. Lada chwila znajdę się w więzieniu.

Pożegnanie przed pójściem do więzienia za Lexusa. Lada chwila znajdę się w więzieniu.

Pożegnanie przed pójściem do więzienia za Lexusa

Dobry wieczór państwu, tajemnicą poliszynela jest to że lada chwila znajdę się w więzieniu.

Jako iż wiele lat dbałem o to aby ta ujma człowieka tułającego się od więzienia do więzienia została jakoś zatarta żeby pokazać ludziom za co kiedyś w tym więzieniu byłem.

Zmuszony byłem do podejmowania działań które różnie były odbierane przez wielu z was, jedni mieli mnie za wariata który w internetach robi co mu się żywnie podoba, drudzy rozumieli mój przekaz, trzeci traktowali to wszytko z przymrużeniem oka.

Sytuacja jednak jest dość dramatyczna, mamy 2017 rok, maj, mam iść do więzienia za to że jakiś samochód o wartości 50 tysięcy złotych został przywłaszczony przez kogoś z mojej firmy.

Musicie państwo wiedzieć że ten wyrok był pięć lat temu wyrokiem uniewinniającym, rzeczywistość zmieniła się dopiero w czerwcu 2015 roku kiedy to ujawniłem akta afery podsłuchowej wówczas okazało się że jestem przestępcą i trzeba mnie na rok zamknąć do więzienia.

Fundacja Zbigniewa Stonogi pomogła już ponad 200 osobom, to jest taka sama liczba jak liczba wezwań mnie do instytucji tego parszywego państwa jakim jest Polska. Od 2015 do 2017 Fundacja obdarowała ludzi potrzebujących na ponad 900 tysięcy złotych.

Idę do więzienia za Lexusa. Nie stawiałem się na wezwania.

…50 tysięcy złotych. Postanowiłem już.

W pozostałych sprawach które toczą się z wolnej stopy, ujawnienie akt afery podsłuchowej, znieważenie Andrzeja Dudy, znieważenie jakichś skur**synów z sejmu. Nie stawiałem się na wezwania no bo nie było mnie w Polsce, nie usiłowałem jakoś się obronić w pozostałych sprawach już we trzech wydano listy gończe, kolejne nakazy doprowadzenia mnie no bo się nie stawiałem.

Czas to przerwać.

Moja wolność czy to wolność skutkująca kiedyś życiem czy wolność gdzie nie będę już cierpiał tego wszystkiego co cierpię a razem ze mną moja rodzina.

Sprawa Lexusa i afera podsłuchowa

Sędzia z Sądu Okręgowego w Warszawie ta która nadzoruje wykonanie tego wyroku za Lexusa w aktach ma opinie biegłych sądowych z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Warszawie którzy wydali opinię na wniosek Sądu i tam jest napisane że ja owszem mogę zostać wtrącony do więzienia pod warunkiem że będę miał zapewnioną opiekę medyczną w tym dostęp do urządzenia CPAP, defibrylatora, respiratora bo moja choroba jest chorobą której nie można zaplanować sposobu leczenia, wyrzut może powodować różne skutki.

Pan Dr. Kaczorowski wydał opinię też na zlecenie Sądu że stres towarzyszący Zbigniewowi Stonodze i podejmowanie różnych kroków które prowadzą do stresu w moim stanie zdrowia prowadzi do realnego zagrożenia życia i w każdej chwili może nastąpić zespół NZK czyli niewydolności krążeniowo-oddechowej i śmierć.

Musicie też wiedzieć że w tej sprawie czterokrotnie zakładano mi obrączkę, ale na skutek zażalenia prokuratury tę obrączkę zdejmowano.

Mam wielkie obawy czy nie zostanę zamordowany w więzieniu. Mam wielkie obawy o bezpieczeństwo swojej rodziny ale tak dalej się żyć nie da.

Nie chce mi się już pić litrów szapanów, whisky, wódki nie chce mi się ekskluzywnych hoteli ja chcę po prostu ŻYĆ.

Wszystkim moim wrogom szczególnie Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Jarosławowi Kaczyńskiemu, Zbigniewowi Ziobro i innym życzę wszystkiego najgorszego. Wszystkiego najgorszego dla PiS-u mam nadzieję że trafi was polityczny szlak. Mam nadzieję że historia oceni kiedyś to co zrobiłem dla Polski, że historia oceni to co zrobiłem dla swoich rodaków. 

Trzymajcie się kochani, do zobaczenia… Cześć.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Jerzy z Gliwic. |

    Panie Z.S.- zawiodłem się na panu!!! Pan prezes J.Kaczyński to w/g mnie krystalicznie czysty Polak. To samo dotyczy p.Z.Ziobro. Walnął pan z „grubej rury” granatnikiem w płot. Jeżeli nie odwoła pan inwektyw pod adresem w/w nie będę pana popierać. Co się zaś tyczy PADalca to może pan także w moim imieniu oblać tego sq…syna pomyjami lub gnojowicą i temu przyklasnę!!!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Akcja dla Mateusza ZAKOŃCZONA!

Napisał - 3 czerwca 2016 0
Wieczór cudów. Kochani akcja zbiórki dla Mateusza ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!! Przed paroma minutami otrzymałem wiadomość ze Darczyńca chcący pozostać anonimowy dopłacił…