Spotkanie ze Zbigniewem Stonoga

Poszukuję świadków śmiertelnego pobicia

Poszukuję świadków śmiertelnego pobicia 29-letniego Patryka z Kościerzyny.

Chłopak poszedł oblewać narodziny pierwszego synka. Gdy wracali paczką z baru zostali zatrzymani przez Policję. Do rana chłopak przebywał w policyjnej izbie zatrzymań następnie został z niej zwolniony i idąc do domu zdążył zawiadomić o tym, że został dotkliwie pobity przez policjantów następnie dostał krwotoku i mimo reanimacji zmarł.

Informacje proszę przesyłać zstonoga@zstonoga.pl

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 6 komentarzy

  1. Panie Zbigniewie, uwielbiam Pana, ale tu nie ma kompletnie sensu pomagania, chłopak ten sam się prosił o wszystko, mieć tyle promili w organizmie?! Po za tym, jaki odpowiedzialny ojciec wsiada po alkoholu do auta?! I zamiast zatrzymać się, ucieka! Mieszkałam w K-nie, i nie jednego takiego gagadka znam, tam wszyscy, piją, biją, ćpają! A jego wybranka nic lepsza, sama dobrego przykładu nie daje dla córki, wystawiając na FB swoje zdjęcia z biustem na wierzchu, przekleństwami itd… Współczuję bardzo, bo nikomu nie życzę śmierci.. Tylko sam się o to prosił! :/ trzeba myśleć głową!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy