Pomaganie boli

Pomaganie boli, zaczynam mieć tego dosyć

Mówicie kiedy nagrasz płyty, płyty są nagrane. Mam od cholery od Pani Izy, prezentów które od dłuższego czasu usiłuje zamienić na pieniądze dla fundacji, dla ludzi potrzebujących.
Jest też iPad którego w tej chwili dotyczy jedna z akcji pomocowych.

W naszej akcji pomocowej bierze udział na chwilę obecną 63 osoby.
Dziś o godzinie 20 wyłonimy osobę, która otrzyma prezent.

Mi się po prostu nie chce, najzwyklej w świecie żebrać bo to wszystko można wziąć, zanieść do sklepu i sprzedać ale byłem przekonany że te rzeczy również mogą trafić do was. iPad który jest warty 4 tysiące złotych wpłaci na niego tysiąc czy dwa tysiące osób i będzie z niego 20 tysięcy złotych dla ludzi potrzebujących. Ponieważ już ogłosiłem tego iPada to akcję dokończę.

Dlaczego ja to robię? Dlatego żeby zebrać jak największe ilości pieniędzy, jeżeli mówię o akcji z samochodem to tylko po to żeby np. za auto o wartości 200 tysięcy złotych zebrać 400 tysięcy i mieć 200 tysięcy na czyjś nowy dom. Audi stoi i czeka.

Reagujcie też na hejterów, a tych gównozjadów którym w życiu nic nie wyszło dlatego że obrzydzają to co robię.

W sumie mam tego dosyć bo nic z tego nie mam, złotówki złamanej, zapierdalam jak koczkodan po Polsce. Pomaganie boli, zaczynam mieć tego dosyć, zobaczę czy jeszcze wytrzymam.
Tymczasem nie piszcie do mnie bo mi się już nie chcę.

Cześć, miłej niedzieli.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy