Polski Obywatel Ziad Cattan

Polski Obywatel Ziad Cattan czeka na karę śmierci w Iraku

Prosimy Pana o pomoc w sprawie Obywatela Polski Ziad Cattan, który został zatrzymany w Jordanii i czeka go kara śmierci w Iraku.

Na dole jest list, który został wysłany do Ministerstwa Spraw Zewnętrznych i dalej nic nie robią w tej sprawie. Konsul w Jordanii też wie i nic nie zrobił . Sprawa też została skierowana do Wydziału Konsularnego Prezydenta RP i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Liczymy na Pana pomoc, ponieważ Polski Obywatel Pan Ziad Cattan może być wysłany do Iraku w przeciągu paru dni i tam czeka go kara śmierci.

Zostaliśmy poinformowani, że nawet sędzia osobiście mówił „Czemu Polska w ogóle nie reaguje”, a z drugiej strony Irak cały czas żąda, oddania skazanego .Sprawa tak naprawdę jest bardziej Polityczno Ekonomiczna. Iraq chce dostać więźnia, próbując przekupić Jordanie darmowym paliwem i otwarciem granicy dla wolnego handlu między tymi dwoma Krajami.

Wnioski

Załączam załączniki dotyczące tej sprawy, dodatkowo list, który został wysłany do Prezydenta RP i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Sprawa jest bardzo pilna i bardzo potrzebujemy Pana pomocy bo może on nie przeżyje do następnego tygodnia i on jest ojcem dwójki moich dzieci. Ziad Cattan jest obywatelem Polski od 18 lat i mieszka w Polsce 40 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zst

Prośba o ułaskawienie

Napisał - 5 sierpnia 2015 0
Dzień Dobry, Panie Prezydencie, nazywam się Zbigniew Stonoga i przy niniejszym filmie chciałem Pana prosić o ułaskawienie. Od 15 lat…