wPISdu

Polska to kraj demokratyczny

Kto to już nie był agentem UB i SB w rozumieniu psychofanów PiS-u. Czasami bywało tak, że agenci rodzili się po 10-20 lat po zakończeniu działań wspomnianych służb. Bywało też tak, że donosili do SB w wieku 7 lat lub współpracowaliu z WSI siedziąc w więzieniu przez czas działalności tej służby.
Jesteśmy świadkami demontażu ledwie co stojącej na nogach atrapy demokracji, jaką okrągłostołowi zdrajcy zbili z desek i niespalonych esbeckich akt.Wspomniana atrapa była przez całe 26 lat udoskonalana sidingiem, który na zewnątrz wyglądał coraz lepiej.Był na tyle mylący,że nawet Europa uwierzyła, że Polska to kraj demokratyczny.Wiara struktur europejskich w polską demokrację była nieograniczona i ślepa, na tyle ślepa, że nawet Trybunał Praw Człowieka a priori zakładał, że wnoszone do niego skargi na działania polskich sądów są oczywiście bezzasadne, a polskie społeczeństwo zbyt rozczeniowe.
Sidingiem opłaconym krwią nieświadomych obywateli próbowano obłożyć Ukrainę ale gdy prezydent Putin zobaczył, że to ogrywka interesów Federacji Rosyjskiej szybko pokazał Światu jak dba się o interesy reprezentowanego narodu.
Przez ostatnie lata, a szczególnie po katastrofie smoleńskiej Polska pozostawała państwem wybitnie niewygodnym tak dla UE jak i samej Federacji Rosyjskiej.
6 stycznia 2016 roku do Polski przyjechał na spotkanie partii politycznej, a nie oficjalne premier Orban rozmowy maiły niby charakter partyjny, a nie państwowy były bardzo tajne choć z tego co wiadomo ktoś je nagrał.
21 stycznia 2016 roku Orban pojechał z wizytą do prezydenta Putina.Pierwszy PiS-owski i otwarty atak na konstytucję mamy dopiero w dniu 10.02.2016r.
Można więc zakładać używając retoryki PiS-u, że Kaczyński układa się z Putinem na wypadek wyautowania nas z UE.
To, co dzieje się obecnie w Polsce faktycznie może być pisane cyrylicą,a motorem napędowym tych działań jest skłócone społeczeństwo.Obym się mylił w tych rozważaniach.
Jeśli jednak są one trafione to mamy sytuację w wyniku której Putin realizuje marzenia wszystkich swoich lat w polityce, a na naszych oczach powstaje nowy mur tym razem nie berliński ale dużo gorszy i nieprzewidywalny w skutkach jego wzniesienia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

8 września 2015

Czat 8 września 2015

Napisał - 8 września 2015 0
Od dłuższego czasu miałem pomysł aby łączyć się na żywo, bo jest problem z komentarzami. Czyli Radio Stonoga – Antysemicki…