adam-f

POLICJANKA KOPIE ZATRZYMANEGO W PLESZEWIE!

Policjantka z Pleszewa kopała obezwładnionego już Adama F. po twarzy, a następnie klęczała na tej twarzy częstując gazem do czasu przybycia posiłków.
Jutro rano złożę oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego połączonego ze znęcaniem się fizycznym nad osobą zatrzymaną.Jutro też ustalę sumę niueopłaconych mandatów i wyciągnę chorego Adama z aresztu.

Doskonale też poznałem historię życia Adama i różne problemy rodziny i wiem,że największym winnym w tej sprawie jest on sobie sam bo długo i przy pobłażliwości NIEPROFESJONALNEJ ochrony marudził upojony alkoholem ale to nie oznacza, że mógł być legalnie kopany przez policjantkę i dokarmiany gazem przez ochroniarza.
Publikacja zakończy się zarzutami prokuratorskimi dla ochroniarzy, policjantki i towarzyszącego jej partnera.

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednej z pleszewskich restauracji. Adam F, który zakłócał porządek po zatrzymaniu i obezwładnieniu przez ochronę był jedenastokrotnie „karmiony” gazem z odległości kilku centymetrów, a na koniec dostał od policjantki kopa w twarz.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy