lech-walesa-wywaid-zbigniew-stonoga

Pierwsza część wywiadu z Prezydentem Lechem Wałęsą

Komentarze mego spotkania z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą dowodzą że mało kto zgłębił historię Tego Wielkiego Polaka a wyprodukowany przez nienawistników z PiS fałszywy obraz jego dokonań utrwalił się już w społeczeństwie.Ja natomiast nie pływam z prądem , a to z kolei bywa trudne i skandalizuje.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Żenada, niech „Pan” Stonoga sobie przypomni swój filmik który krąży na Youtube ” Zbigniew Stonoga o Lechu Wałęsie „. Skąd ten nagły obrót i uwielbienie Bolka ? Zaczynam się bać o Pański rozum Panie Stonoga, bo chyba główka już szwankuje. Tak sobie myślę, skoro konfident jest pańskim bohaterem to może jednak faktycznie donosił Pan na swojego „przyjaciela” Andrzeja Leppera.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy