zbignew-stonoga-stonoga-tv-telewizja-twojej-sprawy-fundacja-spot

Paulinka miała kolejną operację

Paulinka miała kolejną operację. Pomagacie razem ze mną?

Czy możesz to udostępnić?

Jeszcze nie widziałem Człowieka tak radosnego w cierpieniu i nadziei. Gdyśmy się rozstawali z Paulinką jej uśmiech wolno znikał z buzi, a kącikach oczu kręciły się łzy była przepełniona nadzieją, że gdy zobaczą ją w TVN to pozwolą choćby 10 sek zaapelować o pomoc w zakupie protez.

Nie płacz Paulinka – mówię przy samochodzie a ona odpowiada „Wie Pan Panie Zbyszku co przeżyłam pod telewizją gdy znowu proteza się przekrzywiła tak bardzo chciałabym już zacząć normalne życie.

paulinka-z-katowic-zbigniew-stonoga
Szóstego kwietnia mam kolejną operację….tak bardzo marzę aby po zagojeniu ran normalnie chodzić. Ja się nawet bólu nie boję ja chcę tylko chodzić.

Paulina straciła obie nogi w wypadku marzy o nowych protezach. Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem protezy dla Paulinki na PAYPAL fundacja@zstonoga.pl oraz na rachunek

Fundacji im.Zbigniewa Stonogi
02-009 Warszawa
Aleja Niepodległości 235/237
96 1090 1841 0000 0001 3164 9651

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

SuperStacja Raport

SuperStacja Raport 2015.10.08

Napisał - 10 października 2015 0
Poseł Gromadzki usunięty z mównicy. W Szczecinie nasze listy zostały zarejestrowane a następnie fakt zarejestrowania został  cofnięty, okazało się że…