zbigniew-stonoga-kraj-pare-minut-facebook

Parę minut.. Tak w Polsce wygląda życie.

Życie czasami przewrotne ale ono jest fajne jeżeli żyje się dla drugiego człowieka. Wspomnijcie i zastanówcie się co dalej. Cześć!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Oj Zbyszek Zbyszek…tyle sie narobiles i po co Ci to bylo chlopie? Jeden ruch magiczna rozdka w wykonaniu administracji facebook’a i caly ten trud jak krew w piach. Facebook to medium pretendujace do totalnego i dlatego wielu, zwlaszcza mlodych, ludzi kiedy nie moze podejrzec czegos z poziomu facebooka, przynajmniej jako odnosnika, wpisu, linku etc. to po prostu zmienia pole zainteresowania. Wspolczuje Ci, bo roboty troche odwaliles. No coz moze innym razem.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

dyrektor-as-zielona-gora-zbigniew-stonoga

AŚ Zielona Góra

Napisał - 17 marca 2016 0
Przyjeżdża do mnie obity Człowiek. Obity w mundurze Służby Więziennej. Z wielką starannością opowiada co dzieje się w Areszcie Śledczym…