Pani Maria z Dys

Pani Maria z Dys

Pomóżmy Pani Marii z Dys. Potrzebujemy ubrań, jedzenia i opału

Będzie PSL’owska afera. Wójt Gminy Niemce – chłopek Urbaś to moj nowy pupil.

Już wiem ze w Dysie mieszkają nowobogackie z Lublina a babcia psuje wam wygląd miejscowości bo wszędzie piękne wille. Rade ci chłopku dam taką. W poniedziałek rano wypierdolisz Baśkę z roboty – to w pierwszej minucie pracy, a w drugiej przekażesz lokal socjalny dla Babci Marysi, a jak nie to będziecie mieli tam takie protesty, że demonstracja solidarności w Warszawie to pikuś.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. agnieszka zalesie gmina niemce |

    ja tez dostalam 100zl na swieta od pani BaSki maz nie pracuje mamy szescioro dzieci w tym jedno z orzeczeniem niepelnosprawnosci a piatka choruja na astme oschrzelowa .a zasilek

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy