Pani Janina dyscyplinarnie zwolniona

Pani Janina dyscyplinarnie zwolniona

Cześć witajcie z Neustadt. Tu Stonoga i jego mafia. Fakty są takie tutejsza policja wszczęła śledztwo w sprawie Pani Niewolik po tej mojej publikacji została dyscyplinarnie zwolniona. Jak mówi zarządca pracowała tutaj 20 lat i był zadowolony z jej pracy. Chłopak który został pobity nadal tutaj mieszka. Jestem tutaj dlatego że ktoś odważył się bić drugiego człowieka. Widziałem twarze tych ludzi to są moi rodacy przyjechali tutaj pracować za 5 euro, i są tysiące km od domu. Pani Janino zrobię wszystko aby trafiła Pani do więzienia.

Mafia Stonoga 😉 Pozdrawiamy Mateusza, Kamila i wszystkim którym pomagaliśmy!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Ile zarabia Stonoga na fundacji? Witam Was Moim wrogom, wrogom ludzi biednych, głupszych, skrzywdzonych, chorych, nieporadnych życiowo, patologicznych, uległych wypadkom…