Pani Andżelika z Torunia

Pani Andżelika z Torunia

Pani Andżelika z Torunia matka samotnie wychowująca trójkę dzieciaczków wynajmuje 10 maja 2016 roku mieszkanie. Ma płacić 800 zł miesięcznie+ media. Wpłaca na rzecz wynajmującej Aliny J (Pani z wyższych sfer) łącznie kwotę 2.000 zł tytułem pierwszego czynszu i kaucji.

Kobieta jest biedna i po przejściach podobnie jak jej siostra Iwona która również wychowuje samotnie dwójkę dzieci.

Pani J jest bardzo miła przynosi używane rzeczy dla dzieci, a nawet częstuje je zupą i z buciorami wpycha się w prywatność Pani Andżeliki proponuje dodatkową pracę uznaje samoistnie, że potrzebne jest wspracie psychologa i umawia bez porozumienia wizytę. Przynosi jedzenie w dniu jego przeterminowania. Wówczas nikt jeszcze nie wie, że po czasie wystawi rachunek za talerz zupy w kwocie 15 zł.

Pani Alina przedstawia się mi jako wybitnie „zdrowa moralnie jestem” ale treść tego co usłyszycie powoduje u mnie odruch wymiotny.
Gdy okazuje się, że Pani Andżelika nie zostanie parobkiem Damy, której synowie to toruński adwokat i notariusz zaczynają się problemy.

Dama postanawia pozbyć się śmierdzącej lokatorki, a na pomoc przybywa sam komendant miejski policji w Toruniu Krzysztof L i doradza królowej moralności co i jak zrobić. Pani Alina stosuje się do rady komendanta i najzwyklej w świecie wyrzuca kobietę z O P Ł A C O N E G O mieszkania, a jej rzeczy pakują na rozkaz komendanta policjanci z komisariatu Policji przy PCK.

Iwona siostra Andżeliki widząc co dzieje się z siostrą zaczyna krzyczeć kląć – co to dla L zawija ją jak dychę z lady i okłada na komendzie. Kobieta wychodzi z siniakami i zarzutami.
Jeszcze w tym tygodniu materiał video oraz interwencja u Ministra Spraw Wewnętrznych a obok tego oczywiście zawiadomienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez komendanta policji w Toruniu.

Toruń na jakiś czas moje miasto….

1. Matka trójki dzieci na mocy zawartej pisemnej umowy w okresie od 10.05 do 10.06.2016 zapłaciła za wynajem kwotę 2.000 zł

2.Jak podaje kierownictwo MOPS w Toruniu Pani „absolutnie” nie ma problemu z alkohole i wprost w ogóle go nie pije. Mops przeprowadził wnikliwą analizę sytuacji życiowej Pani w tym uzyskał informację z KWP w Toruniu iż wyżej wymieniona nie była notowana lub kontrolowana w jakiejkolwiek sprawie a pod podawanym adresem nie przeprowadzano interwencji”

3.Prostuję swoją publikację zarzucającą nielegalne działanie Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu Pana Macieja L albowiem jak się okazuje zarzut wciąż aktualny dotyczy jego zastępcy Krzysztofa.

4.Jak podają sąsiedzi Pani Andżeliki O. oraz Iwony O.  z obecnego i dwóch poprzednich miejsc zamieszkania w/w nie piją alkoholu sa pracowitymi i biednymi kobietami samotnie wychowującymi dzieci.

5.Jak podają poprzedni ( 4 odrębne osoby) lokatorzy lokalu przy Podmurnej w Toruniu „mieszkanie u Pani Aliny J było piekłem kobieta wchodziła do mieszkania podczas naszej nieobecności i sprawdzała co w nim jest”

6.Wypisujących pierdoły w komentarzach pytam czy dostrzegli że Dama kłami trzykrotnie?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

12243423_1845513309008675_9095984442088446051_n

Dzięki Czarku

Napisał - 21 listopada 2015 0
Pojechałem dziś pomóc kolejnej rodzinie ale na miejscu okazało się że nie wziąłem karty SD do kamery. Czarek Goś pomógł…