Oszukany Piotrek z Amsterdamu wraca do Polski!

Oszukany Piotrek z Amsterdamu wraca do Polski!

Oszukany Piotrek z Amsterdamu wraca do Polski!

W nocy napisałem post że jadę do Amsterdamu i zaproponowałem wspólny obiad.

Zamiast obiadu zabieram do domu do Polski oszukanego chłopaczynę, który wyjechał za pracą na leki dla mamy chorej na raka. Chłopak pożyczył 400 euro żeby opłacić koszty manipulacyjne za pracę.

Przyjechał na miejsce ale pracy ani dachu nad głową nie było. No wiec mył samochody czy sprzątał teren wokół stacji benzynowej. Właściciel dał za to jeść. Inny pracownik stacji rodowity Niemiec zapytał czy nie chciałby zamieszkać u niego na strychu za darmo.

Piotrek opowiada mi to na początku mailowo a teraz osobiście. Kurde łza się w oku kręci. Jedziemy do domu. Jestem szczęśliwy.

Piotrek wraca do Polski! Drżący głos i płacz zniknęły po śniadaniu. Ze smutku przebrał się w uśmiech. Mama w Poznaniu płacze ze szczęścia i pyta (64l) a ile ja będę musiała Panu zapłacić?

Jeden uśmiech Pani Arleto – jeden uśmiech.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

akcja-dla-frania-zbigniew-stonoga

Trwa akcja na rzecz Frania

Napisał - 20 marca 2016 0
Trwa akcja na rzecz Frania Kochani pomóżcie malutkiemu Franiowi wpłacając środki wprost na rachunek taty Frania ŁUKASZ WOJTALEWICZ 09-500 GOSTYNIN…