pawel-kukiz-odpowiada-stonodze

Odpowiedź Pawła Kukiza na wpis Stonogi

Na swoim profilu na portalu społecznościowym Zbigniew Stonoga napisał: „Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament”.

Sprawę szybko skomentował Paweł Kukiz:

„Odpowiadam: rozmawiałem z Panem Stonogą może z 5 minut przez telefon. Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji. Jedyną moją obietnicą złożona Panu Stonodze była twierdząca odpowiedź na pytanie, które mi zadał: czy pomogę mu w przyszłości odnaleźć i ukarać morderców jego Matki. I to wszystko”.

Stonoga kilka dni temu opublikował akta śledztwa prokuratorskiego ws. afery taśmowej. Za ich ujawnienie biznesmen został oskarżony o publiczne rozpowszechnianie bez zezwolenia materiałów ze śledztwa, za co grozi mu za kara do dwóch lat więzienia, ograniczenie wolności, bądź grzywna. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

źródło: Facebook.com / wprost.pl

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Panie Zbigniewie.Jest Pan wspaniałym człowiekiem.Mysle tu o pomocy ludziom potrzebującym.A co do innych spraw to proszę trochę zbastowac bo normalny człowiek czegoś takiego nie przetrzyma.Powodzenia.Zycze dużo zdrowia.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy