janusz-korwin-mikke-facebook-post

Odpowiedź na post Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke na Facebooku:

P.Zbigniew Stonoga wściekł się, bo napisałem, że – moim zdaniem – ma On kontakty za służbami specjalnymi. Może słowo „tuba” było niewłaściwe – przepraszam – ale tak sądzę.

Moim zdaniem kontakty za służbami specjalnymi nie są niczym kompromitującym. W każdym razie nie ma się o co obrażać. A na pewno nie wolno publikować prywatnych rozmów. Ani podawać fałszywych informacyj.

Tu kwity zapłaty za (używany, oczywiście) samochód BMW kupiony z komisu p.Zbigniewa:

PS. Człowiek ze służb raczej by się nie zachował tak (delikatnie pisząc: „spontanicznie”), jak p.Stonoga (NB. mój asystent w PE!); więc może się istotnie myliłem?

Odpowiedź

W odpowiedzi na post Pana Janusz Korwin-Mikke raz jeszcze publikuję naszą rozmowę dotyczącą krzywdzących pomówień ze strony człowieka, którego bardzo szanowałem.

Nie posiada Pan dowodów zapłaty całej kwoty wskazanej w fakturze za samochód marki BMW.

Janusz Korwin-Mikke: „część służb specjalnych których tubą jest p. Zbigniew Stonoga” [WIDEO]

Warto też skoro Pan taki akuratyny powiedzieć ludziom, że dowód zapłaty opiewający na kwotę 42.000 złotych został Panu wystawiony na skutek zapewnień, że wyda Pan z ramienia partii drugostronne pokwitowanie mojej darowizny na jej rzecz.

Skoro spuścił Pan przemka za 100.000 zł ty czy nie powinien Pan odejść z polityki za oszustwo na szkodę partii w kwocie 42.000zł?

gdyby Pan zapomniał o tych faktach to służę pomocą z nagrań kamer przemysłowych , które u mnie nagrywają z dźwiękiem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-pomoc-dla-pogorzelcow-z-bielawy

Pomoc dla Pogorzelców

Napisał - 1 kwietnia 2016 0
Gruby prosi abyście udostępniali na maxa ten filmik. Podczas koncertu zebraliśmy tylko 3.000 zł dla ośmiu rodzin, co oznacza,że każda…
video-czat-zbigniew-stonoga-freedom

Video czat 7 styczeń 2016

Napisał - 7 stycznia 2016 0
Zapraszam w najbliższą sobotę o godz 16.00 Freedom Club Warszawa ul.Młocińska 11 Będziemy licytowali zielonego Malucha, moje płyty, książki, obrazy,…
zbigniew-stonoga

Telewizja w Wałbrzychu

Napisał - 4 listopada 2015 0
„Wojciechowski oszukał wielu ludzi, którzy tworzyli jego telewizję w Wałbrzychu.” [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839739862919353/” width=”800″] źródło: www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/?fref=nf foto: se.pl