janusz-korwin-mikke-facebook-post

Odpowiedź na post Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke na Facebooku:

P.Zbigniew Stonoga wściekł się, bo napisałem, że – moim zdaniem – ma On kontakty za służbami specjalnymi. Może słowo „tuba” było niewłaściwe – przepraszam – ale tak sądzę.

Moim zdaniem kontakty za służbami specjalnymi nie są niczym kompromitującym. W każdym razie nie ma się o co obrażać. A na pewno nie wolno publikować prywatnych rozmów. Ani podawać fałszywych informacyj.

Tu kwity zapłaty za (używany, oczywiście) samochód BMW kupiony z komisu p.Zbigniewa:

PS. Człowiek ze służb raczej by się nie zachował tak (delikatnie pisząc: „spontanicznie”), jak p.Stonoga (NB. mój asystent w PE!); więc może się istotnie myliłem?

Odpowiedź

W odpowiedzi na post Pana Janusz Korwin-Mikke raz jeszcze publikuję naszą rozmowę dotyczącą krzywdzących pomówień ze strony człowieka, którego bardzo szanowałem.

Nie posiada Pan dowodów zapłaty całej kwoty wskazanej w fakturze za samochód marki BMW.

Janusz Korwin-Mikke: „część służb specjalnych których tubą jest p. Zbigniew Stonoga” [WIDEO]

Warto też skoro Pan taki akuratyny powiedzieć ludziom, że dowód zapłaty opiewający na kwotę 42.000 złotych został Panu wystawiony na skutek zapewnień, że wyda Pan z ramienia partii drugostronne pokwitowanie mojej darowizny na jej rzecz.

Skoro spuścił Pan przemka za 100.000 zł ty czy nie powinien Pan odejść z polityki za oszustwo na szkodę partii w kwocie 42.000zł?

gdyby Pan zapomniał o tych faktach to służę pomocą z nagrań kamer przemysłowych , które u mnie nagrywają z dźwiękiem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

panstwo-turkowscy

Turkowscy

Napisał - 30 listopada 2015 0
Odciśnięte na ubraniach obcasy esesmanów, pęknięta nerka człowieka, który niósł pomoc, zmasakrowana twarz Jego żony.Tak Państwa Turowskich z Liszkowa urządził…