gazeta-wyborcza-zbigniew-stonoga

Nurkowanie w szambie Stonogi było domeną Urbana

Jedna z dziennikarek napisała, że „nurkowanie w szambie Stonogi lub szambach pokrewnych było domeną Urbana”

Nurkowaniem jednak w szambie wg mnie wszystkich dziennikarzy jest wielka narodowa cisza o Zbigniewie Stonodze, jedynym Człowieku w cywilizowanym Świecie, który nielegalnie jak za czasów najczarniejszej komuny oskarżany 118 razy niesłusznie siedział wiele lat w więzieniu na podstawie politycznego i jak się okazało niesłusznego wyroku wydanego przez Marię orzekającą obecnie w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Nurkowaniem w szambie dziennikarskiej ciszy oraz zależności kolejnych mediów od kolejnych rządów jest wszystko to co wylaliście na mnie w czasie ujawnienia akt afery podsłuchowej.
Większości z Was nie porusza w żaden sposób fakt zwyczajnego oszukania mnie przez Adama Kwiatkowskiego obecnego szefa gabinetu Prezydenta R.P czy też posłużenia się mną przez Jarosława Kaczyńskiego w sprawie akt.


Nikt z Was prymitywnych lizudupów kolejnych władz i prezesów waszych dziennikarskich korporacji, którzy sprzedają się każdorazowemu rządowi nie podniósł w niby dziennikarskiej pracy, że w ciągu roku razem z najzwyklejszymi ludźmi wyjąłem z niebytu kilkadziesiąt rodzin, że postawiłem się władzy szastającej ludźmi najprostrzymi woleliście hieny pisać o Stonodze przestępcy i pokazywać mnie w najczarniejszych momentach wyrwanych z kontekstu dnia by tylko facet, który chciał coś zrobić dla zwykłego Polaka nie urósł do rangi niebezpiecznej.


Siedzieliście cichutko w swoich redakcjach gdy moją gazetę niszczono rękami Kolportera i RUCH-u cieszyliście się, że Stonoga straci na tym prawie wszystko.
Szambem jednak było przemilczenie tematu zakłamania najważniejszych osób w Polsce na temat ich praworządności i zwyczajnej w świecie ludzkiej przyzwoitości.
Nie moją winą jest to, że ludzie donieśli mi na temat przeszłości Andrzeja Dudy, donieśli i załączyli materiał dowodowy nie pozostawiający cienia wątpliwości.
Uzurpujecie sobie Prawo-wy niby dziennikarze- do kształtowania ocen społecznych tymczasem jesteście bandą zależnych od każdego rządu sługusów.
To tyle w tym temacie.

Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy