facebook_zbigniew_stonoga

Nowe oskarżenia dla Zbigniewa Stonogi za pokazanie twarzy księży pedofilów

Pisowska Bolszewia zastraszyła Polaków jak kiedyś Stalin.

O ile trudno jest krytykować za ten lęk ludzi zwyczajnych bez sznas na obronę w przypadku takiego ataku jaki prowadzony jest przeciwko mnie z użyciem wszystkich narzędzi i służb specjalnych pisowskiej polski o tyle na taką krytykę zasługują media, politycy opozycji i przedstawiciele sądów powszechnych. Jeżeli prezes SN wchodzi w urzędowanie w ramach ustawy, której związek z konstytucją jest tylko taki, że tę konstytucję łamie to jest to dowód kapitulacji na skutek strachu i wygodnictwa, które ma kosztować nielegalną zmianą ustroju na dyktaturę Jarosława i jego watahy.

Wielce szanowny Pan Prezydent Lech Wałęsa ma dzisiaj w Polsce do odegrania bardzo ważną rolę, jeszcze ważniejszą niż ta z okresu solidarności. Dziś bowiem Lech Wałęsa ma obowiązek i uprawnienia społeczne do tego, aby ruszyć ze strajkiem ogólnopolskim mającym na celu przeprowadzenie przedterminowych wyborów parlamentarnych i prezydenckich.

Nigdy bowiem w historii polski od 1945 roku nie wyniszczano tak naszej ojczyzny jak obecnie czyni to Bolszewicki układ pisowsko-kościelny. Nie jest ważne to, że ja cierpie niewyobrażalne katusze, ból, głód i cierpienie poprzez stosowanie wobec mnie środków represji jak do sprawcy najcięższej zbrodni przeciwko ludzkości.

Ważne jest, że żadne media nie wzięły „z urzedu” tematu człowieka, któremu wbrew woli w XXI wieku w Polsce wkładano siłą zbyt grube rurki do odżywiania rozrywając dosłownie jego ciało. To jest niepokojące, że żadne plugawe media, które „wczoraj” jeszcze opisywały jak to Stonoga udziela się społecznie dziś nie reagują na tortury stosowane wobec mnie na polecenie zwyrodnialca Z.Z, których nie powstydziłby sie Josef Mengele.

Jeżeli chcecie mieć drodzy rodacy jeszcze Polskę to musicie podnieść dupy ze stołka+ i rozpocząć ogólnopolski strajk domagając się przeprowadzenia przedterminowych wyborów parlamentarnych i prezydenckich. Inaczej Bolszewia zmieni nielegalnie ustrój, a niewygodnych zamkną do więzień lub zabiją.

Nowe oskarżenia dla Zbigniewa Stonogi za pokazanie twarzy księży pedofilów

Chciałbym przy okazji tej publikacji zawiadomić wszystkich zainteresowanych, że prokuratura na terenie całego kraju dotarła do księży, których złapałem na gorącym uczynku na stosunku z nieletnimi, aby założyli mi sprawy za pokazanie ich twarzy w czasie tych stosunków.

Dodatkowo jak pamiętacie w sprawie skopanego w Elblągu 11 letniego Michałka przez syna pracownika Elbląskiego sądu postawiono mi zarzut groźby karalnej polegajacej na grożeniu prokuratorowi rejonowemu w Elblągu kajdankami.

Kochający inaczej księża Z, K, W i inni są pokrzywdzonymi poprzez pokazanie ich obrzydliwych mord, kiedy zamiast ciała Chrystusa trzymali w pysku ciała młodych chłopców. Takich więc jak ja ściga dziś państwo z urzędu.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

prokurator-stonoga

Prokuratorze!

Napisał - 23 grudnia 2015 0
Komunistyczny prokuratorze z czerwonym rodowodem wypierdalaj z mojego telewizora. Ileż się nawalczyłem z okrągłostołowym układem, ile wyrzeczeń i upokorzeń, a ten…
jedziemy-po-ziolo

Jedziemy po zioło

Napisał - 7 stycznia 2016 0
Abradab – Jedziemy po ziolo w wykonaniu Stonogi i mojego ziomka 😉 Lepsza wersja z teledyskiem jest tutaj: Jedziemy po…