Nowa odsłona stalinizmu w polskich więzieniach?

Nowa odsłona stalinizmu w polskich więzieniach?

Tomasz Sekielski „Teraz Ja”

Dyrekcja Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka uniemożliwia wejście do mnie Panu Tomaszowi Sekielskiemu oraz ekipie Superstacji.

Dlaczego to robicie?!

Nowe władze Aresztu Śledczego zmuszają mnie do rozmowy z rodziną przez telefon w, którym rozmowy są nagrywane.  Czy to nowa odsłona stalinizmu?

Sądowy motłochu natychmiast zalicz mi do odbycia kary 3,5 roku wiezienia, który nielegalnie był wobec mnie wykonywany.

Was internetowe buźki proszę o zasypywanie mailami Sądu Okręgowego w Warszawie XV wydział wykonywania orzeczeń z żądaniem zaliczenia odbytej niesłusznie kary ze sprawy IV K 118/10 Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli, który ostatecznie uniewinnił mnie po wielu latach.

Do funkcjonariuszy AŚ Białołęka oraz związków zawodowych Służby Więziennej.

Akcja protestacyjna

Bardzo Was proszę o podjęcie akcji protestacyjnej mającej na celu przywrócenie do obowiązków służbowych Płk Cezarego Śmietanowskiego, który był świetnym dyrektorem tak dla Was funkcjonariuszy jak i dla nas osadzonych.

Niejednokrotnie wstawiałem się w Waszych sprawach służbowych chociażby przy strajku służb mundurowych czy dziwnych zdarzeń mobingowych w AŚ Zielona Góra. Związkowcy nie pozostawiajcie Płk Śmietanowskiego samemu sobie liczę na Was.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy