Nowa afera z udziałem właściciela telewizji Polsat?

Nowa afera z udziałem właściciela telewizji Polsat? Zbigniew Stonoga wysnuwa wnioski

Nowa afera z udziałem właściciela telewizji Polsat?

Szykuje się gigantyczny skandal z udziałem właściciela telewizji Polsat i znanego warszawskiego adwokata. Jak się okazuje trwająca w telewizji Polsat oraz tygodniku Wprost nagonka na właścicielkę hoteli w Zakopanem oraz centrum konferencyjnego w Rawie Mazowieckiej, a wcześniej związane z tym nie trafione inwestycje finansowe właścicielki odbyły się na skutek nielegalnych działań znanego biznesmena i znanej kancelarii adwokackiej, który sfinansował całą operacje w tym także nielegalne działania organów państwa, które doprowadziły dziś właścicielkę tych hoteli do strat ponad 400 mln zł i długu w wysokości 200 mln.

Właściciel telewizji Polsat musi wytłumaczyć Polsce dlaczego za jego pieniądze znany warszawski adwokat kupił jeden z hoteli i w jaki sposób ta wielomilionowa kwota została wprowadzona do majątku kancelarii adwokackiej, która o ironio jest słupem właściciela telewizji.

Niebawem będę publikował dla Państwa dokumenty i nazwiska osób uczestniczących w tym ohydnym przestępstwie, które miało na celu dodanie do królestwa sieci hoteli.

O ile sama właścicielka będzie sobie tego życzyła bo prezentowane informacje nie pochodzą od niej.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

policja2015

W co gra gdańskie BSW KGP?

Napisał - 17 marca 2016 0
W co gra gdańskie BSW KGP? Jeden z doświadczonych wejherowskich policjantów odkrył gigantyczną sprawę korupcyjną w tamtejszej komendzie. Sprawa dotyczy…