protest-w-obronie-stonogi-warszawa

Nieudany protest pod Sądem. Cały czas byłem 100 metrów od Sądu ale czekało 15 policjantów

Protest w obronie wolności Zbigniewa Stonogi który miał się odbyć dzisiaj pod Sądem Okręgowym w Warszawie z pewnością nie poszedł po jego myśli.

Na protest przyszło około 20 osób z 2000 zapisanych na Facebooku w tym rodzice malutkiego Filipka wraz z dzieckiem którym Stonoga pomógł kupić dwa opakowania leku ZAVESCA. Jeden lek to koszt około 20 tysięcy złotych. W oczekiwaniu na Zbigniewa Stonogę pod Sądem zjawiło się również około 15 funkcjonariuszy policji.

Policja otrzymała rozkaz zatrzymania i doprowadzenia Zbigniewa Stonogę do Aresztu Śledczego Warszawa – Białołęka.

Nieudany protest

Stonoga pod Sądem jednak się nie zjawił a komentuje to tak

Jak to jest ze pisowski motłoch nie chce mnie dopuścić na salę rozpraw ?! Policja dostała rozkaz od Błaszczaka że ma mnie zatrzymać i odstawić do więzienia.

Szanowni Państwo którzy przybyliście dziś do sądu w mojej sprawie. Bardzo przepraszam za to że nie doszło do naszego spotkania.
W sprawie chodzi o to że w dniu dzisiejszym miał zostać rozpoznany mój wniosek o SDE.
Policja dostała rozkaz aby mnie zatrzymać i odstawić do więzienia bez możliwości doprowadzenia na salę rozpraw. Nadto sędzina z wydziału XV wydała postanowienie o zawieszeniu mojego postępowania wykonawczego co uniemożliwiło w ogóle procedowanie nad moim wnioskiem o SDE.
Tak że dobrze się stało że nie przyszedłem do Sądu bo czekałbym na rozpoznanie SDE w więzieniu na który absolutnie nie zasłużyłem. Przepraszam też dziennikarzy którzy na mnie czekali – cały czas byłem 100 m od Sądu.
Dziękuje Wszystkim a najszczególniej rodzicom Filipka. Musicie Państwo wiedzieć że jakiekolwiek dziękuję za to co robię otrzymałem od Państwa jako czwartych na 188 osób.
Sławek nie gniewaj się!

Podziękowania dla Macieja Olechno za materiały oraz dla Superstacji za obecność.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

policja-dusi-czlowieka

Bez komentarza…

Napisał - 4 listopada 2015 0
Bez komentarza… [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839580576268615/” width=”800″]