Nienawiść zawsze towarzyszyła moim działaniom. Janusz Korwin-Mikke

Nienawiść zawsze towarzyszyła moim działaniom. Janusz Korwin-Mikke

Nie ma w Polsce drugiego Człowieka, który oddałby tyle, co ja oddałem by zmienić polityczny bieg zdarzeń mający bezpośredni wpływ na życie zwykłego Kowalskiego.

Nie ma drugiego takiego, który na długo przed wyborami przemierzył w podróży całą Polskę spotykając się z tłumami by namówić je do połączenia sił JKM,RN,KNP i innych.

Nienawiść zawsze towarzyszyła moim działaniom.

  • Nienawidzono mnie za próby łączenia dorozumianej na ówczas polskiej prawicy (ona prawie nie istnieje), nienawidzono gdy już w I turze wyborów prezydenckich poparłem PAD.
  • Nienawidzono mnie gdy walczyłem o zwykłego Człowieka bitego jak psa przez policję i nienawidzono mnie gdy chciałem utworzyć swoją organizację polityczną.
  • Nienawidzono mnie gdy otwierałem oczy Rodakom ujawniając aferę podsłuchową, bo otwierając je zamykałem wiele politycznych oczu.
  • Nienawidzono mnie gdy obrażałem i nienawidzi się mnie gdy przepraszam.

Nienawiść towarzyszyła mi podczas dziesiątek akcji pomocowych, bo nienawiść społeczna w Polsce jest jedyną rzeczą na którą to społeczeństwo z przetrąconym dwukrotnie w Smoleńsku kręgosłupem moralnym stać.

Mój Przyjaciel Janusz Korwin Mikke

W Polsce można być uwielbianym za nienawiść do jednych i znienawidzonym za szacunek dla drugich, bo to głupi kraj jest napędzany nienawiścią ludzi, których godność jest regulowana debetem na rachunku bieżącym, bo to nienawiść słoika do warszawiaka i warszawiaka do słoika.

Nienawiść jest słabością, wykładnikiem głupoty i braku rozumienia życia, ona zabija i nie pozwala się tym życiem cieszyć.

Nienawiść zawsze towarzyszyła moim działaniom. Janusz Korwin-Mikke i Zbigniew Stonoga
Nie ma w Polsce dobrego ani złego rządu, dobrej ani złej inicjatywy ustawodawczej albowiem w Polsce panuje narodowa nienawiść, której nikt nie chce wyciszać, bo wszyscy na tym zarabiają jak nie PO to PiS.

Polska nie istnieje ani praktycznie ani teoretycznie, bo Polska to narodowa nienawiść jakże pielęgnowana w sercach Polaków.

A ja się pierwszy z tej nienawiści wyłamuję – choć jeszcze dziś Was to irytuje lub śmieszy.

Dobrej soboty.

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy