nienawisc-stonoga

Nienawiść i Manipulacja

Bez wątpienia ktoś jest prowadzony przez obce służby specjalne.

Jego zadanie widać jak na dłoni, a jest nim destabilizacja Polski z możliwością wywołania zamieszek międzyspołecznych.

To chyba pierwszy przypadek od 26 lat gdy wrogowie Polski nie kryją nie maskują jakoś szczególnie swego przedstawiciela.

Jest to również pierwszy jaskrawy przypadek zmęczenia społeczeństwa polityką- bo jak widać ludzie dali się zwieźć i brną w to nadal.
Zmiana układu rządzącego, sił parlamentarnych jak wiemy nie jest formalnie dziś możliwa więc o co chodzi?
Chodzi o długofalowy czarny PR o to by swych przeciwników politycznych obrzydzać społeczeństwu.
Rządy PO-PSL bardzo grzecznie oddawały kolejne części polskiej gospodarki i obronności w ręce kierowników z UE i to było bardzo dobrze odbierane przez Świat i różnych „zainteresowanych”.
Agent nie rozpoczął swego zadania teraz w parlamencie on je prowadzi bardzo długo, a podwaliny do dzisiejszego niezadowolenia społecznego opracowywał w sektorze bankowym-wiedział że zaszczepieni tanim kredytem po latach będą niezadowoleni, a zatem najlepszym mięsem armatnim w polityce nienawiści i destrukcji państwa.


Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że bardzo łatwo Polakami manipulować, bo łatwo manipuluje się Człowiekiem obitym.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga

Pomóżmy

Napisał - 21 grudnia 2015 0
Błagam Was Wszystkich o pomoc w moich akcjach. Chora na Raka Pani Renata ze Szczypideł-brakuje 67.000zł Kamil Bryk-brakuje 370.000 zł…