proteza-paulinka

Nie zebraliśmy pieniędzy dla Paulinki :(

Niestety musze odesłać te pieniądze bo nie jestem w stanie zweryfikować kto chce zwrotu a kto nie więc tak będzie lepiej-tym bardziej, że tyle nienawiści już na mnie wylano…

Nie zebraliśmy pieniędzy dla Paulinki na tyle by sukcesem odtrąbić udzielenie Jej pomocy.
Zebrałem od Was kwotę ponad 5000 zł którą zacznę dziś zwracać po 25 zł każdemu.
Szkoda że profil fundacji tak niewiele może.
Pozdrawiam Wszystkich a my ….cóż Paulinko mamy jakiś złośliwy zbieg okoliczności. Najpierw czekałaś 2 miesiące na swoją akcje a w tym czasie skasowali mój profil.
Strasznie mi przykro bo wiem jak bardzo liczyłaś na moją pomoc.

Czy zostałem oszukany przez TVN?
Wygrałem aukcje WOŚP zapłaciłem prawie 6000 zł i chciałem wysłać tam Paulinkę ale do dziś nikt się nie skontaktował a Pan Kuźniar w podróży- czy to jest poważne ?

Z TVN do teraz nikt się nie odezwał.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

pani-ania-zbigniew-stonoga-tvp-wroclaw

Dziękujemy Pani Aniu.

Napisał - 4 listopada 2015 0
Anna Piskorowska dziennikarka wrocławskiego Oddziału Telewizji Polskiej, autorka społecznego dzieła pomocy Annie i Robertowi. Dziękujemy Pani Aniu. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839548992938440/” width=”800″]