Nie popierajcie KOD'u - twór finansowany

Nie popierajcie KOD’u – twór finansowany

Trzeba być ignorantem by nie zauważyć, że KOD to twór finansowany. Nie popierajcie KOD’u.

Nie jest możliwe aby prosty alimenciarz wyskoczył jak Filip z konopii i zawładnął umysłami rozczarowanych wyborców PO-PSL.

Dobrze wiecie, że krytycznie oceniam decyzje Prezydenta Andrzeja Dudy, a skrajnie negatywnie rząd Jarosława.

Nie mniej jednak trzeba byłoby mieć w głowie pustkę i zero doświadczenia życiowego by nie dostrzec, że promowany przez komercyjne stacje radiowe i telewizyjne KOD otrzymał gigantyczny zastrzyk finansowy i polityczny z zewnątrz kraju.

To jest naprawdę mega ważne zadanie dla ABW (jeszcze raz Was przepraszam) by zbadać pochodzenie środków finansowych na działalność kodu. Nade wszystko jednak należy zbadać uczestników przedsięwzięcia oraz popierających ich „polskich” polityków.

Dofinansowanie zdychającej Agory S.A jest namacalnym dowodem, że obca agentura jest żywo zainteresowana ponownym przejęciem Polski gdyż osiem ostatnich lat to prawdziwe kokosy na skorumpowanych i działających przeciwko interesom państwa politykach.

Pamiętajcie, że sama tylko wyborcza z tortu 120.000.000 zł otrzymywała od PO aż 63.000.000 na rok.

Jarosław Kaczyński jest trochę jak ja wkurza się i jest zawzięty ale powinien rozpocząć poszukiwania osób oddanych Polsce, a nie partii.

W analogii do KOD-u stoję po stronie PiS.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Oczywiście ,że KOD to nowe wcielenie poprzednich miłośników mamony ,na pewno nie Polski i Polaków. Popieram pomysł sprawdzenia skąd mają środki finansowe i co ich łączy ze znanymi byłymi politykami w Polsce. Ja widzę ciekawą zbieżność ( bardzo wysoki % tych nazwisk jednocześnie znajduje na liście publikowanej w Internecie na stronie www.yelita.pl ,która częściowo propagowałem przed wyborami. Na YouTube przy felietonach Pana Pietrzaka J ,i Michalkiewicza S. Chodzi mi o polskie nazwiska na ,które przeszli Żydzi w Polsce. Jeśli oni faktycznie są Żydami z polskimi nazwiskami ,to oszukali cały naród Polski,.Nie będą nigdy reprezentowali interesów Polaków ani Polski. Trzeba to też sprawdzić i wyjaśnić polskiemu społeczeństwu,kto nimi rządzi.

    Odpowiedz
  2. Obserwowałem bacznie powstanie KODu i jestem pewien, że KOD został przede wszystkim wypromowany przez Agorę, która pokazała, że wcale nie zdycha, jak Pan napisał, a nawet wręcz odwrotnie. Utrata dotacji budżetowych to zapewne mocny cios, jednak warto pamiętać, że Agora od wielu lat zmagała się z problemem jakim jest prorządowość. Media rozwijają się głównie na byciu w opozycji, na ujawnianiu skandali, afer. GW też to robiła, ale w ograniczonym stopniu, bo jednak nie mogła traktować PO-PSL jako swoich przeciwników. Dziś jest PiS i sprawa dla Agory i Michnika jest jasna i prosta. Mogą walić w PiS ile się da, bo od PiSu i tak nic nie dostaną.

    Kasy w KOD dużej jednak nie ma i nie ma żadnych przesłanek, że są finansowani przez dużych sponsorów z zewnątrz jak np. Soros. Wsparcie Agory i mediów Lisa jest oczywiste i mocne, jednak nie jest to pomoc finansowa. Oczywiście promocja i pompowanie balonika przekłada się na zdobywanie pieniędzy od zwolenników – to jest jasne.

    Jednak nawet jeśli KOD jest finansowany przez kogokolwiek z zewnątrz: przez Żyda, Amerykanina, Araba, Ruska, to przyznam szczerze: nie bardzo mnie to obchodzi. Cel jest prosty – obalić PiS, a to jest dziś siła, która niszczy Polskę. Nic gorszego nas nie mogło spotkać niż Kaczyński w 2005 r i teraz.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy