Nie pójdę do więzienia

Nie pójdę do więzienia

Długo, bardzo długo zastanawiałem się nad treścią tego posta.

Nie raz dawałem Wam powody do śmiechu ze swych wariactwa czasami słusznego „częstowania” przedstawicieli naszej władzy z uwagi na oczywiste nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu i poszanowaniu praw obywatelskich, zaś nade wszystko poszanowaniu Człowieka.

Mam już 42 lata i śmieszne się już stało budowania tzw „fejmu” przy użyciu debilizmów i skrajnego chamstwa połączonego z wulgaryzmami trudnymi czasami do powtórzenia.
Na wstępie tego oświadczenia pragnę przeprosić pracowników ABW, którzy ostatnio zostali przeze mnie zaatakowani w sposób, który pozostawia wiele do życzenia.
Chciałem też ogłosić rozejm z władzami Polski lecz ów rozejm dotyczy sposobu komunikowania się w przestrzeni publicznej z różnymi instytucjami państwa i ich przedstawicielami.

Co to wszystko oznacza?
Oznacza to ostateczny czas zakończenia na tym profilu wulkanu wulgaryzmów, a przez to nade wszystko szanowania Was tu obecnych, którzy byliście ze mną w najcięższych chwilach ostatniego roku.
Skupię się tutaj na identycznej jak dotąd pomocy ludziom, którzy jej potrzebują oraz będę reagował i pomagał w każdej sprawie, która wywoływać u Was będzie oburzenie.
Zastanawiałem się o co walczyłem przez te wszystkie lata, odpowiedź na to pytanie jest jedna jedyna, o Godność Człowieka.
Tą niezbywalną Godność ma również policjant, prokurator, sędzia czy jakikolwiek inny urzędnik państwowy nie wspominając już o Prezydencie R.P czy polityku. Ma ją także, co oczywiste każdy z Was.

Na wstępie zatem przepraszam każdego z Państwa, który poczuł się kiedykolwiek urażony tym, co mówiłem i pisałem.
Przepraszam każdego policjanta, prokuratora, sędziego, polityka, a nade wszystko przepraszam Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę-za morze nienawiści i zniewag na Niego wylanych.
Przepraszam za podłości uczynione Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Owszem spotkały mnie w życiu przestraszne rzeczy, które odbierały wolność, godność, rodzinę a czasami nawet życie najbliższych ale w walce o samego siebie nigdy już nie sponiewieram publicznie kogokolwiek tylko dlatego, że przeszedłem to, co przeszedłem.

Mam nadzieję, że moja działalność publiczna i społeczna oczyszczona z nienaturalnego wulgaryzmu i nienawiści wynikającej z doznanych ran będzie się Państwu bardziej podobała niż dotychczasowy Zbigniew Stonoga przepełniony nienawiścią jakże mi obcą nienawiścią, o której już nigdy nie chcę słyszeć.

Dzisiejsze uzasadnienie postanowienia Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi w którym nie pozwolono na wtrącenie mnie do więzienia zawiera następujące zdanie:

„Zbigniew Stonoga prowadzi zakrojoną na szeroką skalę działalność charytatywną i filantropijną, co w społecznym odbiorze jest bardzo dobrze postrzegane, a przy tym godne naśladowania”

Godne naśladowania proszę Sądu Okręgowego jest sprawiedliwe orzeczenie oparte na podstawie całościowej oceny człowieka i okoliczności sprawy. Godne naśladowania przeto jest oddanie czegoś w zamian również i tym ludziom, którzy strzegąc nas przed bandytami narażają się na ryzyko utraty życia, zdrowia oraz niedopuszczalnej formy wypowiedzi w debacie publicznej, która urągała niejednokrotnie wielu reprezentantom wymiaru sprawiedliwości.

Dziękuję Paniom z różnych sekretariatów Sadu Okręgowego-czytałem nie pierwszy raz wasze niewypowiedziane życzenia powodzenia. Dziękuję odważnym Sędziom.
Teraz czas brać się za pracę i odbudowanie tego, co w życiu bardzo ważne wzajemnego szacunku do siebie.
Trzymajcie się internetowe buźki.

UPRZEJMIE PROSZĘ O POWSTRZYMYWANIE SIĘ W PRZYSZŁOŚCI OD KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH WULGARYZMY.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. PiS nie wybacza nigdy i nikomu. Z różańcem w ręku i z krzyżem w drugim i Bogiem na ustach idzie i niszczy ludzkie życia i NIE MA TARYFY ULGOWEJ.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy