zbigniew-stonoga-fundacja-logo

Od dzisiaj kończę z okradaniem mojej żony i dzieci

Witajcie Kochani!

Tylko do dzisiaj trwała sielanka, dokładanie setek i dziesiątek tysięcy złotych oraz bezinteresowna pomoc Zbigniewa Stonogi ludziom potrzebującym.

Zakończyło się z mojej strony oszukiwanie że „ludzie dali czy pomogli” w sytuacji gdy moim sercem naobiecywałem że zebraliśmy 200.000 zł gdy w rzeczywistości z prywatnych środków dokładałem 150.000 zł do kwoty 200.000 zł. By kolejna akcja się udała.

Trzeba było nie raz coś dać by otrzymać pomoc od Was dla biednego czy chorego.
Wyleczyłem się już z dobroduszności ponad wszystko. Od dzisiaj kończę z okradaniem mojej żony i dzieci – jeśli będę mógł komuś w czymś pomoc a będzie to wymagało przyjazdu 500-700 km to będę zbierał środki powiększając je o koszt dojazdu, spania czy jedzenia.

Nie mam fabryki pieniędzy i dla tego od jutra czyli 21.04 wszelkie datki bedą pomniejszane o 15% na cele statutowe fundacji za które kupię paliwo do auta lub pomogę bez zbiórki osobie której mam kaprys pomóc.

Wszystkie fundacje pobierają na cele statutowe od 1 do 15% a nasza fundacja nic nie brała dla siebie, a i tak była hejtowana.
Wpłacając wiec pieniądze od jutra zastanów się czy warto bo może zdarzyć się rak że grubas stonoga zeżre 15 % zdaniem hejterow.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy